دویست و نوزدهمین جلسه شورای مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی 219 جلسه شورای مرکزی روز سه شنبه مورخ 96/7/25 برگزار شد.

1396/07/26

وزیر راه وشهرسازی مطرح کرد:ناگزیر به پذیرش تحولات سكونت شهری و تغییر سیاست‌گذاری‌های مسكن هستیم/ باید تصویر درستی از وضعیت سكونتگاه‌های ایران داشته باشیم/ ساختار سیاست‌گذاری جمعیتی در حال جابه‌جایی است

عباس آخوندی وزیر راه وشهرسازی با تاكید براینكه نیازمند پذیرش تغییر و تحولات در ساختار سكونتی شهری و جمعیتی ایران و همچنین تجدیدنظر در سیاست‌گذاری مسكن هستیم گفت: در حوزه مسكن بازگشت به حوزه بازآفرینی شهری در دستور كار دولت است و برای ورود به این بخش توانمند كردن ساكنان از طریق توجه به بافت‌های فرسوده شهری و تاكید روی حساب‌های صندوق پس‌انداز یكم است.

1396/07/18

مهندس رجبی رئیس نظام مهندسی ساختمان کشور در انتقاد به رکود صنعت ساختمان کشور اظهارداشت:رونق ساخت‌وساز از اساسی ترین محورهای ایجاد اشتغال است.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، مهندس رجبی در گفتگویی با روابط عمومی شورای مرکزی ضمن انتقاد از رکود بخش صنعت ساختمان کشور اظهار داشت: یکی از اساسی‏ ترین محورهای کاهش بیکاری و ایجاد اشتغال و تولید بدون شک برنامه ریزی و هدایت امر ساختمان و مسکن می‏باشد که متأسفانه دولت محترم در این خصوص تاکنون راهبرد و برنامه مشخصی را ارائه نداده است.

1396/07/10

جلسه نشست مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران و سندیکای مهندسان سوریه برگزارشد

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، جلسه نشست مشترک سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران و سندیکای مهندسان سوریه روز دوشنبه مورخ 3-7-96درساختمان شورای مرکزی برگزارشد

1396/07/03

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان

گالری تصاویر

 


...سایر

جلسه مشترک رییس و اعضا هیات رییسه شورای مرکزی با هیات مدیره نظام کاردانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی جلسه مشترک رییس و اعضا هیات رییسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان با هیات مدیره نظام کاردانی روز دوشنبه 24مهرماه در محل کانون کاردانها تشکیل شد.

جهت حفظ سرمایه های ملی و افزایش طول عمر مفید ساختمانها، تقویت و بهسازی امر بسیار مهمی است

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی جلسه گروه تخصصی عمران روز دوشنبه مورخ بیست و چهارم مهرماه در محل شوراي مرکزی برگزار شد.

سازمان نظام مهندسی ساختمان ، بهترین مجموعه برای تحقق صادرات خدمات فنی و مهندسی است

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل میر محمد سید هاشمی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: اکنون صادرات خدمات فنی و مهندسی، نه بعنوان یک انتخاب بلکه بعنوان یک الزام مطرح است و در شرایط فعلی اقتصاد کشور بعنوان یک اقدام موثر در راستای کاهش بیکاری در میان جامعه مهندسین نیاز به توجه جدی دارد و نخستین و مهم‌ترین مساله در این...

بازدید دکتر شیبانی اصل مدیر کل دفتر تشکل های مهندسی و حرفه ای از آزمون استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور 1942 نفر در استان چهارمحال وبختیاری و بازدید دکتر شیبانی اصل مدیر کل دفتر تشکل های مهندسی و حرفه ای از آزمون

افتتاح سامانه جامع مرکز تماس هوشمند

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی تهران رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از افتتاح سامانه جامع مرکز تماس هوشمند با هدف ارتقای کیفیت تکریم ارباب رجوع و اعضای سازمان خبر داد.

...سایر

اطلاعیه ها

کمیسون ها

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .