معاون وزیر راه و شهرسازی:اگرساختمان وفق مقررات ملی ساختمان ساخته شود درمقابل حوادث طبیعی پابرجا خواهد ماند..

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی دکترحامد مظاهریان معاون وزیر راه و شهرسازی در همایش ملی نگهداری از ساختمان‌‌ها و حفاظت در برابر حریق با نگاهی به حادثه پلاسکو که روز چهارشنبه 27 دیماه در هتل المپیک برگزار شد با بیان اینکه تمامی اختلاف‌های موجود مربوط به آیین‌نامه اصلاح کنترل ساختمان و مسئولیت کنترل آنهاست،اظهار کرد: طبق قانون مسئول کنترل ساختمان، وزارت راه و شهرسازی نیست.

1396/10/28

مشاور رییس جمهور در امور هماهنگی نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار شهری:اجرای مبحث ۲۲ مقررات ملی ساختمان در اولویت برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی قرارگیرد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی مهندس ترکان مشاور رییس جمهور در امور هماهنگی نوسازی بافت‌های فرسوده و ناپایدار شهری در همایش ملی نگهداری از ساختمان‌‌ها و حفاظت در برابر حریق با نگاهی به حادثه پلاسکو که روز چهارشنبه 27 دیماه در هتل المپیک برگزار شد، با بیان اینکه اتفاقی که در ساختمان پلاسکو رخ داد درس‌های بسیار مهمی به تمامی مهندسان داد، گفت: نگهداری از ساختمان که در مبحث 22 مقررات ملی ساختمان...

1396/10/28

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان:در موضوع ساختمان باید مسئولیت پذیرباشیم.

فرج اله رجبی گفت: آتش سوزی ساختمان پلاسکو یک حادثه محلی بود که نوع برخورد ما آنرا به یک بحران ملی تبدیل کرد.

1396/10/27

ثبت نام همایش نگهداری ساختمانها و حفاظت در برابر حریق با نگاهی به حادثه پلاسکو

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی همایش " نگهداری ساختمانها و حفاظت در برابر حریق با نگاهی به حادثه پلاسکو "توسط شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان و سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران و به مناسب نخستین سالگرد حادثه پلاسکو ، در روز 27 دیماه سال جاری در هتل المپیک برگزار می شود.

1396/10/26

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان

گالری تصاویر

 


...سایر

دولت باید طرحی مشخص برای تنظیم بازار مسکن ارایه کند

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی مهندس فرج اله رجبی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان ، با اشاره به آغاز مراحل عملیاتی نوسازی مسکن در برنامه ملی بازآفرینی شهری در مناطق ناکارآمد با کلنگ‌زنی پروژه ۱۰۰ واحدی مسکن درمحله سیروس تهران و اظهارات اخیر وزیر راه و شهرسازی، گفت: آغاز بازسازی بافت های فرسوده از سوی وزارت راه و شهرسازی اقدامی مناسب و لازم بوده که باید برای مقاوم سازی سازه ها در راستای کاهش...

نحوه عملکرد نظام مهندسی در خصوص ارائه خدمات نقشه تفکیک آپارتمانهامناسب است.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی نشست مشترک مهندس فرج اله رجبی ، رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان بامعاونت سازمان ثبت اسناد واملاک کشورروز چهارشنبه 20دیماه برگزار گردید.

جلسه گروه تخصصی عمران شورای مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی جلسه گروه تخصصی عمران شورای مرکزی روز دوشنبه 18دی ماه برگزار شد.

همایش نگهداری ساختمانها و حفاظت در برابر حریق

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در نخستین سالگرد حادثه پلاسکو و با هدف تبیین جایگاه مهندسان در پاسداشت مقررات ملی ساختمان، همایش یک روزه‏ای تحت عنوان " نگهداری ساختمانها و حفاظت در برابر حریق" به صورت مشترک توسط شورای مرکزی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در تاریخ 1396/10/27 در محل هتل المپیک برگزار ‏می‏‏گردد.

...سایر

اطلاعیه ها

کمیسیون ها

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .