irceo.net

ورود مهندسان جوان استان یزد به صنعت ساختمان استان

ورود مهندسان جوان استان یزد به صنعت ساختمان استان

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با تأکید بر ضرورت حضور مهندسان جوان در کارگاه ها برای کسب تجربیات تازه افزود: متأسفانه دانشگاه ها دانشجویانی را تربیت می کنند که آمادگی ورود به بازار کار را ندارند وباید بخش قابل توجهی از دانش تخصصی را در محیط کار ، کسب و تجربه کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان، دکترمهدی سالاری در مراسم  تحلیف مهندسان جوان سازمان گفت: صنعت ساختمان، قدرت اشتغال زایی بالایی دارد و با سرمایه گذاري اندک می توان اشتغال بسیار ایجاد کرد.
دکتر محمدرضا جواهری عضو هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد هم در این مراسم با اشاره به مقررات فعالیت مهندسان در صنعت ساختمان ، به بیان برخی از تجربیات در اين زمينه پرداخت.
عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، افزود: ويژگي رشته های فنی- مهندسی به گونه ای است که امکان اشتغال زایی بالایی دارد و  کسانی که می خواهند در این رشته موفق شوند باید افراد نخبه ، داراي ضریب هوشی بالا ، و مقید به کار و تلاش باشند.
مهندس محسن اولیا عضو دیگر هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد هم در این مراسم به اهمیت جایگاه و نقش مهندسان در جامعه به عنوان متولیان ساخت و سازهای مطلوب و پروژه های عمرانی  اشاره کرد.