irceo.net

اعلام آمادگی کمیسیون عمران مجلس برای ارائه طرح جامع مسکن

عضو کمیسیون عمران مجلس ،گفت: با توجه به رسالت و ظرفیتی که در کمیسیون عمران مجلس وجود دارد اعضای این کمیسیون آمادگی دارند طرح جامعی برای بخش مسکن ارائه کنند .

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، عباس فلاحی باباجان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری اینکه مسکن یکی از نیازهای اساسی فعلی کشور است، گفت:  با توجه به ازدواج هایی که صورت می گیرد نیاز به مسکن روز به روزافزایش  می یابد بنابراین وزارت راه و شهرسازی باید هرچه سریعتر سیاستهای بخش مسکن را اعلام کند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیر دولت در تکمیل و ارائه طرح جامع مسکن و عملیاتی شدن این طرح، تصریح کرد: بر اساس پیش نویس ارائه شده  طرح جامع مسکن  بخش اعظم جمعیت نیازمند جامعه را پوشش نمی دهد چرا که هدف اصلی این طرح خانه دار کردن اقشار ضعیف جامعه که  تمکن مالی لازم را ندارند بوده، اما به این هدف توجهی نشده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: با توجه به رسالت و ظرفیتی که در کمیسیون عمران مجلس وجود دارد اعضای این کمیسیون آمادگی دارند طرح جامعی برای بخش مسکن ارائه کنند .

این نماینده مردم در مجلس نهم  با بیان  اینکه  برنامه ریزی برای بخش مسکن و نظارت بر اجرای برنامه ها جزو برنامه اساسی کمیسیون عمران است، گفت: دولت ما را به ارائه طرح جامع مسکن و حل مشکلات این بخش امیدوار کرده بود در حالی که هنوز این طرح ارائه نشده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی یادآور شد: مشکل مسکن مهر و تامین خدمات زیر بنایی هنوز حل نشده است و دولت برای این مشکلات برنامه ای ندارد.