ديدار اعضاي هيات مديره سازمان نظام مهندسی گیلان با استاندار

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ -  ۰۹:۰۳ تعداد بازدید: 457


به گزارش روابط عمومي  شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان جمعي از اعضاي هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان در روز شنبه 07-11-96 به ديدار استاندار گيلان رفتند. در اين نشست که معاونين استاندار و جمعي از اعضاي هيات مديره سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان، سازمان نظام کارداني، انجمن شرکت‌هاي ساختماني و تاسيساتي، انجمن صنفي انبوه سازان گيلان و جامعه مشاوران حضور داشتند، دکتر مصطفي سالاري ضمن اشاره به ارائه راهکارهاي مختلف در جهت احياء معماري سنتي در بخش شهري و روستايي به لزوم توجه جدي به مقاوم سازي و استحکام بناها تاکيد کرد. وي همچنين ضمن موثر دانستن نقش سيما و منظر شهري در جذب گردشگران، خواستار توجه جدي به آن شد.

مهندس قاسميان، رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان گيلان، نيز به ارائه گزارشي از عملکرد سازمان پرداخت و در خصوص مشکلات پيش روي سازمان از جمله آراي کميسيونهاي ماده 99 و 100 صحبت کرد.

رئيس سازمان ضمن اشاره به بحرانهاي آب، انرژي و محيط زيست و افزايش مهاجرت از استانهاي ديگر به گيلان تصريح کرد: از اين اتفاق بايد به عنوان يک فرصت استفاده کرد زيرا در صورت عدم اتخاذ تدبير مناسب، تهديدي براي استان به حساب مي آيد.

وي همچنين لزوم توجه به معماري بومي را در ساخت و سازهاي جديد متذکر شد. در اين نشست که جمعي از اعضاي هيات مديره و بازرسين سازمان حضور داشتند، تعدادي از نمايندگان تشکل‌هاي حرفه‌اي و صنفي ساختمان استان به بيان مشکلات، ديدگاه‌ها و پيشنهادات در حوزه‌ي کاري خود پرداختند

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :