مناسبت ها

 


گزارش چند رسانه ای

 

دسترسی سریع

 

پرسش و پاسخ

نحوه اشتراک ماهنامه شمس

علاقه مندان به اشتراك مي توانند حق اشتراك حداقل 12 شماره را به مبلغ 360/000 ریال به حساب 14005019196 نزد بانك مسكن شعبه شهيد خدامي – نشريه شمس واريز كرده و اصل فيش واريزي را همراه فرم تكميل شده را به سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور شماره 88870702 ارسال نمايند .

 

انتشارات

سال چهاردهم، شماره 11، تیرماه 96، 24 صفحه
 

دکتر محمدرضا جواهری دبیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان: حمایت شورای مرکزی از طرح ها و ایده های جدید مهندسان

نسخه چاپی  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ -  ۱۲:۵۲ تعداد بازدید: 439

حمایت شورای مرکزی از طرح ها و ایده های جدید مهندسان
به گزارش روابط عمومی شوای مرکزی دکتر محمدرضا جواهری دبیر اجرایی سازمان نظام مهندسی کشوراظهارداشت: شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور آمادگی دارد از پیشنهادات کاربردی که در راستای  اهداف قانون نظام مهندسی و ماده80 آیین نامه اجرایی تهیه و ارائه گردد، حمایت کند.
وی با اشاره به اهمیت توجه به نظام پیشنهادات در سازمان نظام مهندسی ساختمان، اظهار داشت: مهندسان به لحاظ قدرت تفکر و اندیشه و خلاقیت بالای خود بزرگترین سرمایه سازمان به شمار می آیند و با ارائه طرح ها و ایده های خود می توانند در جهت اعتلای نظام مهندسی و توسعه مهندسی  در فرآیند های طراحی، محاسبه ، اجرا، بهره برداری و نگهداری و سایر امور حرفه ای مرتبط موجبات رشد و اعتلای مهندسی در کشور شوند. 

دکتر جواهری  وظیفه کمیته های استانی  را شناسایی زمینه های جلب مشارکت مهندسان و بستر سازی لازم برای طرح ایده ها و طرح های خلاقانه آنان در راستای اهداف یاد شده مطرح کرد.

دبیر اجرایی شورای مرکزی که در دومین نشست سراسری روسای کمیته های نظام پیشنهادات سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها سخن می گفت، اضافه کرد کمیسیون نظام پیشنهادات شورای مرکزی نیز پس از بررسی گزارشات واصله از  استان ها اقدام به دسته بندی و طبقه بندی موضوعی و تعیین اولویت های پیشنهادات براساس ضرورت تحقق و شرایط و ملزومات مورد نظر شورای مرکزی می نماید.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :