در پایان دویست و بیست و نهمین جلسه شورای مرکزی نظام مهندسی مطرح شد: ارتقاء کیفیت عملکرد شورای مرکزی در سال ۹۷

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ -  ۲۰:۱۹ تعداد بازدید: 323 


 

محمدرضا جواهری تفتی دبیر شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان در پایان جلسه شورای مرکزی نظام مهندسی کلیت بحث های مطرح شده در جلسه را مثبت ارزیابی کرده و گفت:در جلسه امروز چند موضوع در دستور کار قرار داشت که مهم ترین آن بررسی و تصویب بودجه پیشنهادی سال ۹۷ شورای مرکزی و ترازنامه مالی سال ۹۶ بود که مفصلا مورد بحث قرار گرفت.

وی افزود: جلسه حدود چهار ساعت به طول انجامید و روی تک تک موارد مربوطبه هزینه ها و نیز درآمدهای سازمان به طور مفصل بحث و تبادل نظر شد. در این باره اعضای شورای مرکزی خواستار این بودند که با توجه به شرایط و مسایل مالی که در حوزه ساخت وساز کشور و استان ها وجود دارد باید در بحث روی درآمدهای سازمان بیشتر وقت گذاشته ومتمرکز شویم.

جواهری اظهار داشت: بعضی دریافتی های نظام مهندسی ساختمان باید امسالکاهش پیدا کند در بخش هزینه ها  نیز قرار شددر مواردی کاهش در نظر گرفته شود.

دبیر شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان گفت: همچنین قرار شد به صورت ویژهدر بحث برنامه ای سازمان متمرکز شده و بودجه بیشتری نیز به  برنامه های سازمان تعلق گیرد.

از طرفی مبنای جلسه امروز شورا افزایش و کیفیت عملکرد شورا در سال ۹۷ بر مبنای اهداف ترسیم شده در قانون  نظام مهندسی و مسائلی که ساخت و ساز کشور با آن مواجه است  بود.

جواهری تفتی در پایان گفتگو با اشاره به ناتمام ماندن بحث بودجه عنوانکرد: بحث بودجه امروز به تصویب نهایی نرسید و قرار شد کارگروهی که برای این کار انتخاب شده ظرف دو هفته آینده مجددا روی مواردی که مد نظر شورای مرکزی است کار کرده و  پیشنهادات جدید خودرا ارائه کنند تا در در جلسه آینده شورا که در روز ۱۲ یا ۱۳ تیرماه برگزار خواهد شد بررسی نهایی شود.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :