گفت‌وگو با رئیس سازمان نظام مهندسی استان کرمان:در مجموعه نظام مهندسی کشور باید از عملکرد جزیره‌ای استان‌ها جلوگیری شود

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ -  ۱۹:۳۷ تعداد بازدید: 256

رئیس سازمان نظام مهندسی استان کرمان درباره اهمیت بیست‌ویکمین اجلاس سالانه نظام مهندسی کشور گفت: همان‌گونه که مجموعه نظام مهندسی کل کشور، متشکل از ٣١ استان و جامعه آماری بیش از ۵٠٠هزار نفر است، یقینا باید مدیریت و راهبری واحدی داشته باشد تا درچارچوب وظایف شورای مرکزی مدیریت شود.
او ادامه داد: اهداف شورای مرکزی در سال پیش رو از جمله مسائلی است که باید در اجلاس سالیانه سازمان‌های نظام مهندسی و یا هیأت عمومی به آن توجه شود. این‌ها به عنوان یک سند چشم‌انداز و یک دستورالعمل کلی برای مجموعه شورای مرکزی و مدیریت کلان مهندسی کشور می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

اسماعیلیان گفت : در چند ماه اخیر و در سال ٩٧ در قبال دستورالعمل‌های شورای مرکزی که از سوی ریاست سازمان نظام مهندسی کشور ابلاغ می‌شود، شاهد موضع‌گیری‌های متفاوتی بوده‌ایم که این اتفاق میمونی نیست و در این شورا باید لحاظ شود.

مجید اسماعیلیان در ادامه اظهار کرد: با توجه به وضعیت کنونی جامعه مهندسی، مجمع امسال از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است که امیدوارم با مشارکت حداکثری هیأت مدیره‌های استان‌های مختلف، جلسه‌ای پربار داشته باشیم و عملکرد شورا به بهترین وجه ممکن تبیین شود. هم‌چنین استان‌ها باید به این موضوع واقف باشند که مجموعه نظام مهندسی کشور، باید سخنگوی واحد داشته باشد و ازعملکرد جزیره‌ای استان‌ها جلوگیری شود. وی افزود: همه استان‌ها باید به این موضوع قائل باشند که مجموعه نظام مهندسی کشور، باید در سطح کلان، دارای مدیریت واحد باشند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :