نایب‌رئیس اول سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی: دراین دوره به آشتی و تعامل سازنده نیازمندیم

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ -  ۱۲:۰۱ تعداد بازدید: 326


«علی‌رضا معتمدنیا» با اشاره به ابلاغیه‌های اخیر وزیر راه و شهرسازی گفت: این ابلاغیه‌ها و هم‌چنین موضوع شیوه‌نامه می‌تواند بحث‌های حاشیه‌ای در اجلاس بیست‌ویکم ایجاد کند و همین موضوع، موجب تمایز اجلاس بیست‌ویکم از سال‌‌های پیشین است. 

او در نگاه به آینده سازمان نظام مهندسی گفت: شواهد نشان می‌دهد که وضعیت خوبی پیش روی ما نیست! چرا که تعامل سازنده‌ای میان سازمان نظام مهندسی، وزارت راه و شهرسازی و هم‌چنین وزارت کشور وجود ندارد و نوعی تقابل میان آن‌ها حاکم است؛ در جایی که تقابل وجود دارد هم مشکلات به راحتی حل نمی‌شود؛ به نظر می‎رسد به یک آشتی و تعامل سازنده در این میان نیازمندیم و تنها در این صورت می‌توان شاهد اتفاق‌های خوب بود. 

نایب‌رئیس اول سازمان نظام مهندسی آذربایجان شرقی در ادامه افزود: من امیدوار بودم زمانی که این موضوعات در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی مطرح شد از طریق نمایندگان مجلس حل شود؛ اما متأسفانه در آن‌جا هم مشکلات حل نشد با این حال معتقدم شاید با میانجی‌گری یکی از بزرگان و یا از طریق نهاد ریاست جمهوری این مشکلات برطرف شود. 

او با ابراز گلایه نسبت به صحبت‌هایی که در چند ماه اخیر و از طریق تریبون‌های رسمی درباره هیأت‌مدیره‌های سازمان نظام مهندسی منتشر شده بود، گفت: ما صادقانه در منسبی که قرار داریم به مردم و کشور خدمت کرده‌ایم اما در رسانه ملی مطرح کردند که سازمان‌های نظام مهندسی چنین و چنان! در صورتی که تخلف در یک استان را نباید به دیگر مهندسان در تمامی نقاط کشور تعمیم داد؛ این، مردم را نیز بی‌اعتماد کرده و گمان می‌کنند که سازمان نظام مهندسی در تمام سطوح، تخلف می‌کند، در صورتی که مطمئناً چنین نیست.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :