مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

عضو هيأت اجرايي بيست‌ويكمين اجلاس هيأت عمومي :سازمان نظام مهندسي روند روبه‌رشدي داشته است

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ -  ۱۵:۰۵ تعداد بازدید: 332


« اصغر شیرازپور» عضو هیأت اجرایی بیست‌ویکمین اجلاس هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: هیأت عمومی، بالاترین رکن سازمان نظام مهندسی ساختمان است و سالیانه یک‌بار اجلاسی با حضور تمام هیأت‌مدیره‌های سازمان‌های نظام مهندسی استان‌ها تشکیل می‌دهد. در این اجلاس، عملکرد سازمان بررسی شده، رهنمودهایی ارائه می‌شود و مشخص می‌شود چه کارهایی در راستای خط مشی مصوب باید اجرایی شود. 
شیرازپور ادامه داد: در دوره بیست‌ویکم، الویت خاصی نداریم اما در دوره بعد یک موضوع به شرح وظایف هیأت عمومی اضافه خواهد شد که همان انتخابات اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان است. 
شیرازپور با اشاره به تلاش همیشگی سازمان نظام مهندسی برای کسب رضایت مردم گفت: ارزیابی کلی‌ام از سازمان نظام مهندسی و عملکرد این سازمان در قالب اجلاس‌های هیأت عمومی این است که ما تقریباً بیش از پنجاه درصد موفق عمل کرده‌، روند روبه‌رشدی داشته‌ایم و منویات هیأت عمومی را اجرایی کرده‌ایم. امیدواریم در دوره‌های آتی تلاشی بیشتر در جهت دستیابی به اهداف هیأت عمومی داشته باشیم. 
این عضو هیات اجرایی بیست‌ویکمین اجلاس هیأت عمومی سازمان نظام مهندسی اظهار کرد: امیدواریم با تصحیح روابط فی‌مابین وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان هرکدام از این ارکان جایگاه واقعی خود را داشته و به جای دخالت در امور یک‌دیگر تعامل بیشتری با هم داشته باشند. 
او در پایان گفت: این‌که بعد از این اجلاس، سازمان نظام مهندسی چه روندی را طی خواهد کرد کاملا بسته به مصوبات هیأت عمومی و رهنمودهای وزیر راه و شهرسازی و تعامل بین وزارت‌خانه و سازمان دارد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :