محمد مصطفوی رئیس دبیرخانه اجلاس بیست‏ویکم: امیدواریم فضای کدورت‏ها به فضای دوستی و رفاقت تبدیل شود

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ -  ۱۳:۰۲ تعداد بازدید: 559

 

«محمد مصطفوی» عضو شورای مرکزی نظام مهندسی کشوورئیس دبیرخانه اجلاس بیست‏ویکم در گفت ‏وگو با خبرنگار روابط عمومی نظاممهندسی درباره روند برگزاری اجلاس گفت: کارهای مربوط به اجلاس به لطف دوستان وهمکاران به خوبی در حال انجام است و من از زحمات همگی تشکر می‏کنم. مصطفوی گفت: یکیاز شاخص‏ های اجلاس‏های هیأت‏عمومی این است که مجموعه اعضای هیأت‏ مدیره‏ های سراسرکشور سالی یک بار این فرصت را می‏یابند تا با اجتماع در یک جا برای ساعاتی از حضوردر کنار هم و تشکیل جلسات متعدد نهایت بهره را ببرند. امسال از ظهر روز چهارشنبه20 تیر تا بعدازظهر روز 21 تیرماه همکاران ما از سراسر کشور گرد هم آمده و درهمان‏جا تمامی جلسات و کمیسیون‏ ها برگزار خواهند شد. به‏ نظر من این شاخص‏تریناقدام اجلاس‏ های سازمان نظام مهندسی است.

رئیس دبیرخانه اجلاس بیست ‏ویکم اظهار کرد: امیدواریمبا توجه به جریاناتی که طی این مدت بر نظام مهندسی گذشت ان‏شاءالله بتوانیمتصمیمات بهتری در خصوص جایگاه نظام مهندسی کشور داشته باشیم؛  من بسیار به این اتفاق، خوشبین هستم.

مصطفوی در پاسخ به این پرسش که آیا اجلاس بیست ‏ویکممیزبان میهمانان ویژه نیز خواهد بود گفت: در اجلاس بیست‏ویکم مهمانان ویژه‏ای نیزخواهیم داشت؛ سعی کرده ‏ایم در این اجلاس میزبان مقامات کشوری باشیم و در حال رای‏زنیبرای دعوت از ایشان هستیم. فهرستی از مهمانان ویژه تهیه کرده‏ایم و شروع به دعوتمهمانان کرده‏ایم. در ابتدا از آقای روحانی ریاست محترم جمهور و آقای جهانگیریمعاون اول ایشان دعوت شد اما متاسفانه اجابت نشد. آقای لاریجانی، ریاست محترم مجلسشورای اسلامی اما قول مساعد داده‏اند. وزیر محترم راه و شهرسازی آقای دکتر آخوندیو معاونین محترم ایشان و نیز شهردار محترم تهران، آقای افشانی و استاندار محترمتهران، آقای مقیمی از مهمانان ویژه ما هستند و در اجلاس بیست و یکیم میزبان این عزیزان خواهیم بود.

مصطفوی در پایان گفت ‏وگو با اشاره به مشکلاتی کهسازمان نظام مهندسی اخیرا با آن مواجه شده است است گفت:امیدواریم در این اجلاس بتوانیم فضای کدورت‏ ها را به فضای دوستی و رفاقت تبدیلکنیم.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :