مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

نیاز به تشکیل کمیته ای برای اجرایی شدن بندهای قطعنامه پایانی اجلاس

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ -  ۱۷:۳۲ تعداد بازدید: 369


عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی ، گفت: اجلاس بیست و یکم ازچند منظر قابل تامل و دارای اهمیت بود . گرچه تنش ها و چالش هایی هم وجود داشت .
مشکلاتی بین شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی  و وزارت راه و شهرسازی دررابطه با قوانین نظام مهندسی همواره وجود دارد که ناشی ازاختلاف نظرهاست .
وی ادامه داد : بخش نامه های مختلفی از وزارتخانه داشتیم و نقطه نظرات رئیس شورای مرکزی را نیز شنیده ایم و می دانیم این میان اختلاف نظرهایی وجود دارد اما اجلاس بیست و یکم محل مناسبی برای گردهمایی اعضای هیات مدیره و رسیدن به یک جمع بندی مناسب  بود . 
درنهایت نقطه نظرات مان را در قالب قطعنامه پایانی اجلاس ارائه کردیم . 
مزیانی مشکلات بین سازمان نظام مهندسی و وزارت راه و شهرسازی را قابل حل دانسته و اظهار کرد : هرچقدر فضای گفت و گو بیشتر فراهم شود ، اختلافات و شبهه ها کنارخواهند رفت و طرفین بهتر می توانند به درک متقابلی برسند. 
وی : من در صدد ارزیابی این بخشنامه ها نیستم اما اجرایی شدن بخش نامه های وزارت راه و شهرسازی منوط به ایجاد بسترهایی است که هنوز فراهم نشده است.
عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در پایان اظهار کرد: نکته ای که همیشه در مورد اجلاس های هیات مدیره سازمان نظام مهندسی مغفول مانده قطعنامه های پایانی است .
امیدوارم امسال کمیته ای تشکیل و بندهای قطعنامه اجرایی شود و اگرموردی اجرایی نشده به چه دلیل است تا برای آن راهکار مناسب از سوی اعضا ارائه شود. 


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :