مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیست

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ -  ۱۲:۲۲ تعداد بازدید: 290

کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیست با حضور اعضا در محل شورای مرکزی تشکیلجلسه داد و چگونگی برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی بهره وری آب و انرژی درساختمان را که 24 الی 27 مهرماه 97 در استان اصفهان برگزار می شود، بررسی کرد.

آموزش مدرس انرژی و نحوه اجراییشدن ممیزی انرژی با همکاری با شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و مشارکت سازمان های نظاممهندسی ساختمان استانها و از دیگر محورهای مذاکرات این جلسه بود.

متعاقب این نشست جلسه مشترک رئیس ونمایندگان کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیست شورای مرکزی با مدیرعامل،معاونان و مدیران ارشد شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در محل آن شرکت برگزار و دربارهنحوه تعامل طرفین برای اجرا و اعطای برچسب انرژی ساختمان و تهیه شیوه نامه اجراییتفاهم نامه فی مابین مذاکره شد. در این نشست همچنین چالش های اجرایی مبحث 19 وضرورت تسریع در اجرای طرح ممیزی و ارتقاء کارایی موتورخانه ها به بحث گذاشته شد.

موضوع ساختمان سبز و تعیین شاخص های مشترکی مطابق با سهمحور: اقلیم ، ساخت و ساز ایران و مقررات ملی ساختمان، با هدف تسریع در روند بهینهسازی مصرف انرژی از دیگر محورهای دستور کار این نشست بود.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :