مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

دعوت سازمان های استان ها برای حضور فعال در نمایشگاه بین المللی بهره وری آب و انرژی در ساختمان

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ -  ۱۳:۰۵ تعداد بازدید: 252

با همکاری کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیستشورای مرکزی، نخستین نمایشگاه بین المللی بهره وری آب و انرژی در ساختمان برگزارمی شود.

دبیر این کمیسیون در گفتگو با روابط عمومی شورای مرکزیضمن اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه از مجموعه‌ نمایشگاه‌های مرتبط با صنعت ساختماناست که توانمندی فعالان حوزه سیستم‌های بازیافت انرژی، تجهیزات انرژی‌های نو، تجهیزاتو مصالح ساختمانی سازگار با محیط زیست، انواع عایق‌های رطوبتی، حرارتی و صوتی، در وپنجره‌های چند جداره، سیستم‌های گرمایشی، سرمایشی و تهویه مطبوع با راندمان انرژی مثبت،سیستم‌های کنترل هوشمند ساختمانی در زمینه انرژی و شرکت‌های خدمات انرژی و بازرسی درزمینه بهره‌وری انرژی را به نمایش خواهد گذاشت.

وی افزود: این نمایشگاه از 24 تا 27 مهرماه در شهراصفهان برگزار می شود و در حاشیه آن کارگاه های تخصصی عملی، اجرایی و حرفه ای بادعوت از اساتید کشوری و بین المللی تشکیل خواهد شد. در همین ارتباط شورای مرکزی ازسازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها خواسته است در زمینه هایی چون بهره وریانرژی، بهروه وری آب، بازیافت آب و انرژی و اقدامات انجام شده در زمینه مبحث 19مقررات ملی ساختمان دستاورد های خود را در قالب مقالات و سخنرانی در این کارگاههای تخصصی ارائه نمایند. بخشی نیز به معرفی کتاب های تدوین شده در موضوعاتنمایشگاه اختصاص یافته است.

دبیر کمیسیون انرژی، استاندارد مصالح و محیط زیستشورای مرکزی در این گفتگو درباره ضرورت همکاری سازمان های نظام مهندسیساختمان استان ها با سازمان های بهینه سازی مصرف سوخت و توجیه طرح ممیزی انرژی دراستان ها سخن گفت و از مهندسین رشته های هفتگانه به ویژه عمران ، مکانیک ، معماریو برق برای حضور فعال در این نمایشگاه دعوت کرد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :