مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

تاکید شورای مرکزی بر رعایت انضباط کامل مالی در سازمان های استان ها

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ -  ۰۸:۳۳ تعداد بازدید: 313

خزانه داران و مدیران امور مالی سازمان های نظام مهندسی ساختمان کشور روز سه شنبه بیستم شهریور در نشست مشترک خود در محل ساختمان شورای مرکزی به بحث و تبادل نظر در مورد ارتقاء عملکرد مالی استان ها پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در آغاز این نشست مهندس رجبی رئیس شورای مرکزی در سخنان خود از خزانه داران و مدیران امور مالی استان ها خواست نظامنامه ها و ابلاغیه های شورای مرکزی را به خوبی رعایت نموده و در موارد درخواست شده پاسخ های شفاف و روشن ارائه نمایند. وی همچنین خواستار انضباط کامل مالی در سازمان های استان ها شد.

در ادامه این نشست مهندس امراللهی خزانه دار سازمان به تفصیل درباره یکسان سازی دیدگاه ها مالی در سازمان های استان ها و نحوه تعامل مسئولان امور مالی سازمان ها با هیئت رئیسه سخن گفت و کنترل دقیق درآمدها و هزینه ها و اسناد مالی مربوطه را خواستار شد.

مهندس امراللهی در پایان جلسه در گفتگو با روابط عمومی شورای مرکزی درباره مهمترین موارد درخواستی حاضران در جلسه گفت: شرکت کنندگان درجلسه عموماً مشکلات مربوط به کاهش شدید منابع درآمدی سازمان های استان ها را مطرح و خواستار حل مشکل شدند.

خزانه دار سازمان در این گفتگو ارائه دوره های آموزشی ویژه خزانه داران جدید هر دوره را ضروری خواند تا در زمینه های مالی و مالیاتی،تامین اجتماعی و کنترل درآمدها و هزینه ها و اسناد مالی و موارد مشابه اشراف کامل داشته باشند.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :