فراهم سازی مقدمات برگزاری آزمون ماده ۲۷

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ -  ۱۳:۳۵ تعداد بازدید: 689

جلسه کمیسیون حقوقی و آیین نامه ها و ماده 27 در روز سه شنبه بیست شهریور 97 تشکیل شد و شیوه نامه نحوه برگزاری آزمون، اعطای صلاحیت و انتخاب ومعرفی کارشناسان رسمی سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها با حضور مهندس ابوالفتحی کارشناس و نماینده وزارت راه و شهرسازی بررسی گردید. در این نشست مقرر گردید کمیسیون حقوقی نسبت به بررسی و اعلام نقطه نظرات خود درباره این شیوه نامه اقدام و نتیجه را به اطلاع وزارت راه و شهرسازی برساند.
به گفته مهندس غلامحسین عسکری رئیس کمیسیون یاد شده در حال حاضر تعداد زیادی ازمهندسان عضو سازمان در کسوت کارشناس ماده 27 آماده ارائه خدمت در حوزه مربوطه در ارگان ها و ادارات هستند و طرحی در دست بررسی است تا برای آنان دوره های بازآموزی در زمینه های گزارش نویسی و نحوه بررسی و کارشناسی موارد ارجاعی به آنان، برگزار شود. وی از ضرورت افزایش تعداد اعضای هیئت برگزاری، نظارت و تشخیص، از سه به پنج نفر سخن گفت که سه نفر از آنان منتخب وزارت راه و شهرسازی و 2نفر از سوی شورای مرکزی معرفی شوند.
مهندس عسکری در این گفتگو از اجرای مقدمات برگزاری آزمون ماده 27 خبر داد و گفت: با کسب آمادگی های لازم انتظار می رود آزمون کارشناسان ماده 27 در سال جاری برای استان های متقاضی برگزار شود.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :