مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

رونمایی از نرم افزار موبایل سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی برای اولین بار در کشور

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ -  ۱۲:۲۷ تعداد بازدید: 190

به گزارش روابط عمومی سازمان، مهندس حسین کامران دیسفانی رئیس سازمان، از نرم افزار موبایل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان رونمایی کرد. 
در این مراسم مهندس مهردوست معاونت پذیرش، آموزش و پژوهش سازمان نرم افزار موجود را یکی از کاربردی ترین نرم افزار های موجود در زمینه اطلاع رسانی و ثبت نام دوره های آموزشی شامل دوره های ارتقاء پایه، جوش، ورود به حرفه، آموزش مجازی و سایر همایش ها و سمینارها دانست.
وی از دیگر امکانات نرم افزار در این حوزه را تسریع در دسترسی به مقررات ملی ساختمان و همچنین ثبت نام در بازدیدهای علمی اعلام کرد.
در ادامه جلسه مهندس طالبیان مدیر واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان هدف از طراحي اپليكيشن نرم افزار موبایل را ارتقا و بهبود خدمات در جهت افزايش رضايتمندي اعضای سازمان توصیف کرد و هدف اصلی آن را اطلاع رسانی در حوزه های  آموزش، فنی ، رفاهی و خبری، كاهش مراجعه اعضا به سازمان و تسريع در فرآيند ثبت نام دوره های آموزشی و همچنين كاهش هزينه ها اعلام کرد.
بر پایه این خبر چنین نرم افزار موبایلی با اینگونه طیف خدمات به صورت الكترونيكي برای اولین بار در بین سازمان های نظام مهندسی استان ها ایجاد شده است.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی با تعداد بالغ بر 37 هزار نفر عضو  دومین سازمان نظام مهندسی از نظر تعداد اعضا می باشد که امید است با تداوم روند ايجاد شده در توسعه خدمات الکترونیکی رضايت حداكثري اعضا فراهم شود.
گفتني است جهت دریافت و بهره مندي از اين اپليكيشن می توان از طريق گوشي تلفن همراه خود به منوی خدمات الکترونیکی سایت سازمان مراجعه و نسبت به نصب اين برنامه اقدام کرد.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :