طرح برگزاری دوره های فناوری تبرید و تهویه مطبوع در کشورهای آلمان و ایران

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ -  ۱۱:۱۳ تعداد بازدید: 456

شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان با موسسه GBB (نماینده بین المللی آموزش و تحقیقات دولت آلمان در اروپا و آسیا) برای مهندسین مکانیک حائز شرایط دوره های کاربردی در زمینه فناوری تبرید و تهویه مطبوع در کشورهای آلمان و ایران برگزار می کند.
 دکتر جواهری تفتی دبیر اجرایی شورای مرکزی در گفتگو با روابط عمومی شورا، فعالیت های سازمان در زمینه تبادل اطلاعات فنی و تخصصی در داخل کشور و در سطح بین المللی تشریح کرد و گفت: پروژه (Iran Climate competence) متناسب با آب و هوای ایران و یا بودجه وزارت آموزش و تحقیقات دولت فدرال آلمان طراحی شده و با هدف ترویج همکاری های ایران و آلمان در بخش های تحقیق توسعه و طراحی آموزش و نظام ارزیابی صلاحیت در زمینه فناوری تبدیل تهویه مطبوع در حال پیگیری است.
به گفته وی بر اساس مذاکرات انجام شده و تفاهم اولیه با موسسه آموزش فنی و حرفه ای GBB که مسئولیت پشتیبانی این پروژه را عهده دار است، دوره های کاربردی با تخصیص بودجه از سوی وزارت آموزش و تحقیقات دولت آلمان در آینده نزدیک در کشورهای آلمان و ایران آغاز می گردد.
 در این راستا کارگروه مشترکی برای تهیه متن نهایی تفاهم نامه تشکیل شده و حداکثر ظرف یک ماه آینده آن را برای امضای طرفین آماده و ارائه خواهد کرد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :