مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

پیام شورای مرکزی به مناسبت روز جهانی شهرسازی

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ -  ۰۸:۵۹ تعداد بازدید: 225

شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی شهرسازی پیامی منتشر کرد. در این پیام آمده است:
 روز جهانی شهرسازی یادآور نقش ارزشمند و جایگاه والای مهندسان شهرساز در جهت توسعه و آبادانی شهرها و ایجاد مکان مطلوب زندگی است.
 امروزه دور بودن مجریان و دست اندرکاران مدیریت شهری از قوانین، مقررات و الزامات شهرسازی مشکلاتی را در عرصه‌های توسعه پایدار و موزون شهرها پدید آورده که حل آن ها منوط به ارائه برنامه‌های هدفمند شهرسازی و تعامل سازنده طراحان، مدیران و مجریان امور شهری است.
 بی تردید حضور شهرسازان فرهیخته در مجموعه سازمان نظام مهندسی ساختمان و استفاده از اندیشه های علمی و دستاوردهای پژوهشی در حوزه مهندسی شهرسازی می‌تواند در جهت بهینه سازی نظام ساخت و ساز شهرها آثار شگرف پدید آورد.
 بهره گیری از آموخته‌های رشته شهرسازی در برنامه ریزی، سیاست گذاری و مدیریت شهری حلقه مفقوده ای است که نقطه وصل آن توجه ویژه برنامه ریزان توسعه شهری به این پتانسیل تخصصی قوی در سازمان نظام مهندسی ساختمان است.

 برای مهندسان محترم شهرساز و گروه شهرسازی در شورای مرکزی و کمیته های تخصصی شهرسازی در سازمان های استان ها در جهت ایفای این نقش مهم آرزوی توفیق داریم.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :