جشنواره‌ای به وسعت ایران

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ -  ۰۹:۲۰ تعداد بازدید: 751

شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان  با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی «اوّلین جشنواره ملّی نشریات تخصصی صنعت ساختمان» را برگزار می‌کند. این جشنواره در دو بخش «نشریات ملّی منتشره در حوزه صنعت ساختمان» و «نشریات استانی منتشره توسط سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان استان‌های سراسر کشور» در تاریخ 12 دی ماه 1397 در سالن‌ همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک تهران برگزار می‌گردد.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، به نقل از دفتر جشنواره مستقر در نشریه شمس،انتخاب نشریه برتر، انتخاب مقاله تخصصی برتر، انتخاب مصاحبه برتر، انتخاب خبر و گزارش برتر و انتخاب تیتر برتر به علاوه سخنرانی‌های تخصصی و آموزشی از برنامه‌های اصلی این جشنواره خواهد بود. از نکات قابل توجه، حضور اعضای محترم کمیسیون عمران و فرهنگی مجلس شورای اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و شماری از معاونین ایشان، معاونت مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شهردار تهران و اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تهران، رئیس و اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان و روسا و مدیران نشریات و روابط عمومی سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها در این جشنواره خواهد بود.
این جشنواره ملّی و بزرگ که با هدف فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح کیفی نشریات صنعت ساختمان کشور و ارائه الگوی مناسب برای آنان برگزار خواهد شد با اهدای تندیس برترو لوح سپاس از برندگان در رشته‌های مختلف قدردانی خواهد کرد.
گفتنی است شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در سنوات قبل نسبت به برگزاری 2 دوره از جشنواره نشریات درون‌سازمانی در استان قزوین و جزیره کیش اقدام نموده است و این جشنواره در تداوم جشنواره‌های مذکور برگزار خواهد شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :