رسانه های تخصصی زمینه ساز نظام مندسازی جامعه

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ -  ۰۹:۳۷ تعداد بازدید: 748

حجت الاسلام والمسلمین مازنی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور در آیین برگزاری اولین جشنواره ملی نشریات تخصصی ساختمان،از ایده برگزاری این جشنواره که موجب پیوند مؤثر دو حوزه صنعت ساختمان و رسانه شده است، تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، وی با اشاره به ضرورت تحقق واقعی شعار واگذاری کار مردم به مردم و نظام مند کردن مشارکت مردم در امور گفت: تشکیلاتی کار کردن و نظام مند کردن مردم در حوزه های تخصصی و سیاسی و تعریف و تشکیل احزاب واقعی ضرورت انکار ناپذیر برای توسعه و پاسخگویی به جامعه است.
وی با تأکید بر ضرورت نهادینه سازی قدرت تصمیم گیری توسط هریک از این تشکیلات، خواستار تعریف و تبیین یک نظام صنفی هنری با کمک خود هنرمندان شد.
مازنی تعداد و جمعیت مهندسان و اثرگذاری عملکرد آنها در رفاه عمومی و پیشرفت اقتصادی و اشتغال را یادآور شد و گفت:کارکرد رسانه های صنعتی ساختمان در زمینه هایی چون رعایت اخلاق حرفه ای و جلب اعتماد عمومی،شایان توجه است تا آرامش عمومی محقق گردد.
وی ابراز امیدواری کرد با توسعه کیفی صنعت ساختمان و توجه ویژه به طراحی و معماری ساختمان ها شاهد احداث ابنیه ای بر اساس معماری ایرانی اسلامی باشیم.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :