نشریات تخصصی، حجم عظیم خدمات مهندسی را به جامعه معرفی می کند

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ -  ۰۹:۳۸ تعداد بازدید: 817

مهندس رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در مراسم افتتاح اولین جشنواره ملی نشریات صنعت ساختمان، حضور نیم میلیون نفرجمعیت مهندسان عضو سازمان و استقرار دفاتر اصلی سازمان در دویست شهر بزرگ کشور را به عنوان سرمایه عظیم فنی تخصصی کشور دانست و گفت: این سرمایه عظیم که طی دهه های اخیر به تدریج شکل گرفته و به دوران بالندگی خود رسیده است، می تواند بدون ذره ای فشار بر دوش دولت، در تحقق اهداف بزرگ اجتماعی و اقتصادی نقش آفرینی کند.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، رئیس سازمان با بر شماری خدمات عدیده ای که سازمان در عرصه های آموزش و ساماندهی مهندسان ساختمان و بهبود کیفیت ساخت و ساز ارائه می کند، اظهار داشت: تنها به کمک نشریات تخصصی و ابزارهای رسانه ای و فرهنگی است که می توان این حجم عظیم خدمات را به جامعه منعکس کرد و با دریافت بازخوردهای اجتماعی به اصلاح و توسعه فعالیت ها همت گماشت.
مهندس رجبی افزود: مقالات متعدد در رشته های مختلف ساختمان مندرج در نشریات سازمان های استان ها به حدی از رشد رسیده است که میتوان از مجموع آنها سالانه دهها کتاب تخصصی پر ارزش در حوزه تخصصی تهیه کرد.
مهندس رجبی گفت: با توسعه نشریات تخصصی و تبدیل مقالات به کتاب های کاربردی در این حوزه می توان جایگاه واقعی و ارزشمند سازمان را به مردم و مسئولان بشناساند.
وی از برگزار کنندگان جشنواره و حضور فعال استان ها در این رویداد مهم فرهنگی و تخصصی تشکر کرد و حضور مسئولان بلندپایه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه ملت را در این جمع فرهیخته موجب مباهات و زمینه ساز تعمیق اهداف سازمان دانست.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :