مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

پنجمین همایش فناوری های نوین صنعت ساختمان، مشهد ۱۶ و ۱۷ اسفند

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ -  ۱۵:۰۶ تعداد بازدید: 244

پنجمین همایش فناوری های نوین صنعت ساختمان، مشهد 16 و 17 اسفند

به گزارش روابط عمومی همایش، مسئول دبیرخانه فناوری‌های نوین صنعت ساختمان اظهار داشت: پنجمین همایش فناوری‌های نوین صنعت ساختمان با رویکرد ساختمان های بلند مرتبه در مورخ ۱۶ و ۱۷ اسفند ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. 
مهندس مهردوست گفت: با توجه به سابقه این دبیرخانه در برگزاری موفق کارگاه ها بصورت مجازی، امسال نیز امکان شرکت در همایش بصورت مجازی با مشارکت دانشگاه پیام نور مهیا گردیده است.
وی ادامه داد: در این دوره با توجه به کاهش ظرفیت تعداد‌ شرکت کننده ها به منظور افزایش کمی و کیفی کارگاه های آموزشی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، امکان دسترسی برای علاقه‌مندان و جامعه مهندسین در اقصی نقاط کشور (به غیر از شهر مشهد)، جهت بهره مندی بصورت آنلاین فراهم گردید؛ که  این اقدام با تعامل و همکاری دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی میسر شده است.
مهردوست ضمن تأکید بر محدود بودن ظرفیت امکان حضور در این همایش عنوان کرد: علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند جهت شرکت در دوره مجازی این همایش با مراجعه به سایت mhud.ir ضمن کسب اطلاعات و راهنمایی لازم، جهت ثبت نام آنلاین اقدام نمایند.
 شرکت در همایش مجازی نیز همانند حضور در کارگاه‌ها و دوره های آموزشی این همایش، دارای امتیاز ارتقاء پایه یک دوره درس به مدت 16 ساعت است.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :