مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان در دیدار با فرماندار اهواز گفت: نظام مهندسی نظارت جدی و بدون گذشت را در دستورکار دارد.

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ -  ۲۰:۴۴ تعداد بازدید: 198

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان در دیدار با فرماندار اهواز گفت: نظام مهندسی نظارت جدی و بدون گذشت را در دستورکار دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، مهندس کمال دویده، رئیس سازمان  با بیان اینکه، سازمان نظام مهندسی ضمن تعامل با شهرداری ها، سازندگان ساختمان و .. باید زمام امور ساخت و ساز را دست بگیرد تصریح کرد: باید از پتانسیل و ظرفیت سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان، به عنوان بزرگترین مجموعه تخصصی در سطح استان به بهترین شکل بهره برداری کرد.
دویده با اشاره به اینکه نظام مهندسی ساختمان متشکل از گروهی از متخصصان است که می توانند کمک بزرگی برای استان باشند عنوان کرد: سازمان سعی بر تسریع، تسهیل و روان سازی ارائه خدمات مهندسی به مردم  دارد.
در ادامه مهندس عالمی نیسی، فرماندار اهواز با اشاره به اهمیت و نقش سازمان نظام مهندسی در نظارت بر ساخت و سازهای استاندارد و پیشگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی اظهار کرد: نظام مهندسی باید نظارت جدی و بدون تعارف را سرلوحه کارخود قرار دهد تا شاهد بالا رفتن کیفیت ساخت و ساز و ساختمان های ایمن و مقاوم باشیم.
وی  با بیان اینکه نظام مهندسی با تشکیل اتاق فکر و با استفاده از مشورت متخصصان می تواند نقش بسیار مهمی در توسعه و عمران شهری داشته باشد عنوان کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان می تواند با برقراری تعامل با ارگان های مرتبط با ساخت و ساز برنامه ریزی های بلند مدتی داشته باشد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :