مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

تاکید بر تولید خبر و محتوا در نشست مدیران روابط عمومی سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ -  ۰۹:۱۴ تعداد بازدید: 263

تاکید بر تولید خبر و محتوا در نشست مدیران روابط عمومی سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها 

به دعوت شورای مرکزی سازمان نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استان ها روز دهم بهمن با حضور مهندس رجبی رئیس شورای مرکزی برگزار شد.
 در آغاز نشست مدیران روابط عمومی دیدگاه های خود را در زمینه غنی سازی محتوای سایت شورای مرکزی و سایت های استانی با تکیه بر تولید خبر و مصاحبه های تخصصی، پیگیری مصوبات نشست های قبلی مدیران روابط عمومی و احیای شورای سیاستگذاری روابط عمومی استان ها بیان کردند. ارتباط هرچه قوی‌تر مدیران روابط عمومی با یکدیگر و با هیئت رئیسه و واحد روابط عمومی شورای مرکزی، تداوم برگزاری دوره های آموزشی تخصصی و ثبات شغلی مدیران و کارشناسان روابط عمومی از دیگر موارد مطرح شده در این گردهمایی بود.
در ادامه این نشست که دکتر محمدرضا جواهری تفتی دبیر اجرایی شورای مرکزی نیز حضور داشت، مهندس رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در جمع مدیران روابط عمومی با اشاره به اینکه پس از تغییرات اخیر در وزارت راه و شهرسازی خوشبختانه تنش ها در حال کاهش است افزود: با تثبیت شرایط و جایگاه قانونی روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان شاهد نگاه مثبت و شایسته مسئولان و نمایندگان مردم در خانه ملت به این نهاد عظیم مردمی و فنی تخصصی هستیم.
رئیس سازمان تقویت محتوای سایت شورای مرکزی و سایت‌های استان ها را با تولید خبر های تخصصی،تحلیلی و امیدآفرین توسط واحدهای روابط‌عمومی را پیش زمینه ایجاد یک خبرگزاری پویا و اثرگذار برای سازمان عنوان کرد و فعال سازی شورای سیاستگذاری روابط عمومی استان ها را ضروری دانست.
مهندس رجبی ضمن تایید درخواست تأمین نیروی انسانی روابط عمومی شورای مرکزی و تأکید بر اهمیت کار جمعی و ارتباط چهره به چهره خواستار تداوم و تنظیم برنامه زمانبندی مشخص نشست‌های دوره‌ای مدیران روابط عمومی استان ها شد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :