مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

تشکیل جلسه مشترک کمیته مالی و مالیاتی شورای مرکزی و نمایندگان کمیسیون رؤسای سازمان های استان ها

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ -  ۱۱:۵۴ تعداد بازدید: 181

تشکیل جلسه مشترک کمیته مالی و مالیاتی شورای مرکزی و نمایندگان کمیسیون رؤسای سازمان های استان ها

جلسه کمیته مالی و مالیاتی شورای مرکزی با حضور نمایندگان انتخابی کمیسیون رؤسای سازمان های استان ها با موضوع تهیه و تدوین فرم یکنواخت پرداخت حق الزحمه اعضای هیأت مدیره، اعضای هیئت رئیسه و خزانه داران سازمان ها روز سه شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ در محل سالن جلسات شورا برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، در آغاز جلسه مهندس امراللهی خزانه‌دار و رئیس کمیته مالی و مالیاتی شورای مرکزی ضمن خوش آمدگویی به حاضران توضیحاتی در خصوص تعلیق شناسه ملی سازمان های نظام مهندسی استان ها بیان نمود و خلاصه ای از پیشرفت‌های حاصله در این خصوص و جلسات متعددی که با وزارت راه و شهرسازی و سایرین برگزار شده را به اطلاع اعضا رساند و ابراز امیدواری کرد که راهکار مناسب در این ارتباط به زودی تدوین و به استان‌ها ارسال شود.
 پس از آن فرمت حقوق روسای سازمان ها بر اساس ماده ۲۹ نظام نامه اداری، استخدامی و تشکیلاتی سازمان ها به بحث گذاشته شد و مقرر گردید موارد ابهام مرتفع و در قالب اصلاحیه ماده ۲۹ به استان‌ها ابلاغ گردد.
 در ادامه فرمت پیشنهادی به منظور تهیه حق الزحمه اعضای هیئت مدیره استانها به بحث و تبادل نظر گذاشته شد و پس از انجام اصلاحات به تأیید اعضای حاضر در جلسه رسید. بخش اول جلسه با روسای سازمان ها تا ساعت ۱۴ ادامه یافت و سپس با حضور اعضای کمیته مالی و مالیاتی فرمت بودجه پیشنهادی شورای مرکزی به بحث گذارده شد و پس از بحث و تبادل نظر به تایید اعضا رسید و مقرر شد جهت تصمیم‌گیری نهایی به هیئت رئیسه شورا ارائه گردد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :