نشست مشترک هم اندیشی هیأت مدیره سازمان با مجریان، سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ -  ۱۱:۲۱ تعداد بازدید: 79

نشست مشترک هم اندیشی هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی با مجریان ، سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی ، مهندس رمضانی، رییس سازمان نطام مهندسی ساختمان استان در این نشست که حدود 5 ساعت به طول انجامید با اشاره به اینکه صنعت ساختمان در کشور ما یک صنعت پرطرفدار است ، گفت : مردم استان خراسان شمالی در هر سال ۱۵۰۰ میلیارد تومان در صنعت ساختمان مشارکت می کنند که دو برابر بودجه عمرانی استان است.
وی اظهار داشت : موفقیت ما در گرو این است که چقدر در رفاه و پیشرفت نسل آینده سهم داشته باشیم زیرا همه ما در قبال نسل آینده مسئول هستیم .
وی افزود : سرمایه گذاران و فعالان صنعت ساختمان می توانند با هم افزایی و مشارکت یک حرف واحدی را در صنعت ساختمان داشته باشند .
عضو هیئت  در ادامه گفت :همه باید تلاش کنیم تا صنعت ساختمان را به سمت کیفی سازی پیش ببریم و سایر صنایعی که در مرکز استان شکل گرفته را تنها نگذاریم و از مصالح ، تجهیزات و فراورده های استان حمایت کنیم .
مهندس رمضانی ادامه داد : باید به کسانی که در حوزه کیفی سازی مصالح و تولیدات چه در فضای مجازی و چه حقیقی گام بر میدارند کمک کنیم تا روز به روز کیفیت صنعت ساختمان رو به رشد باشد .
وی افزود : اگر کیفیت در صنعت ساختمان فراموش شود علاوه بر سرمایه گذار و پیمانکار ضرر می کنند ، بلکه نسل آینده ضرر می کند .
وی تصریح کرد : تا زمانی که سیستم های حامل انرژی در صنعت ساختمان مورد توجه قرار نگیرد هزینه های حامل انرژی واقعی نمیشود و متأسفانه اغلب سازندگان تمایلی به اجرای مبحث ۱۹ مقررات ملی ندارند .
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی یاد آور شد : ساخت یک جامعه سالم در گرواجرایی شدن ضوابط و مقررات است و مهندسان باید قوانین را به گونه ای که در مجلس مصوب شده ، اجرا کنند.
مهندس رمضانی با تاکید بر اینکه مجریان و فعالان صنعت ساختمان باید نسبت به حقوق خودشان بیشتر آگاهی پیدا کنند و حقوق دیگران را محترم بشمارند ، افزود : اگر مهندسان این دو موضوع را در دستور کار خود قرار دهند مسائل و مشکلات به راحتی حل و فصل می شود.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :