اسامی برقکاران تجربی آموزش دیده در وبسایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز درج می شود.

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ -  ۱۱:۳۱ تعداد بازدید: 119

اسامی برقکاران تجربی آموزش دیده در وبسایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز درج می شود.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان البرز اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای برقکاران تجربی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، در افتتاحیه اولین دوره این آموزش ها که روز پنج شنبه ۱۱ بهمن ۹۷ در محل ساختمان آموزش سازمان برگزار شد، مهندس رفیعی عضوهیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز در رشته برق، با اشاره به اهمیت ارتقای کیفیت ساختمان به ویژه در بخش تاسیسات برقی که با ایمنی ، سلامت و آسایش شهروندان سرو کار دارد، آموزش برقکاران مطابق ضوابط مقررات ملی ساختمان را فرصتی برای ارتقای دانش و رونق بیشتر فعالیت حرفه ای برقکاران برشمرد.
مهندس رفیعی تاکید کرد اسامی برقکاران آموزش دیده در این دوره که با همکاری تنگاتنگ سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود، در وب سایت سازمان درج خواهد شد تا سازندگان و مجریان ساختمان بتوانند از میان این برقکاران، همکاران خود را انتخاب کنند. 
در ادامه یکی از مدرسان دارای پروانه آموزش از سازمان نظام مهندسی ساختمان و سازمان آموزش فنی و حرفه ای ، به تشریح مبانی اجرای تاسیسات برقی مطابق مباحث مقررات ملی ساختمان پرداخت.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :