امضای تفاهم نامه همکاری ميان پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان نظام مهندسي ساختمان کشور

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ -  ۱۱:۴۴ تعداد بازدید: 537

.تفاهم نامه همکاری ميان پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور با هدف استفاده از امكانات تحقيقاتي طرفين به امضاء رسيد.
به گزارش روابط‌عمومي شورای مرکزی ، همكاري در مدل‌سازي، استاندارد‌سازي، مشاوره صنعتي و انتقال فناوري‌هاي جديد و اجراي مشترك پروژه‌ در حوزه صنايع نفت و ساختمان از مهم‌ترين موضوعات اين تفاهم‌نامه محسوب مي‌شود.
برگزاري دوره‌هاي علمي وآموزشي مشترك، بهره‌گيري از امكانات آموزشي- پژوهشي موجود در آزمايشگاه‌ها، مراكز تحقيقاتي و پژوهشكده‌ها نيز از ديگر موضوعاتي است كه قرار است طي اين تفاهم‌نامه مورد بررسي قرار گيرد.
از ديگر موارد مفاد اين همكاري مي‌توان به موضوعاتي نظير همكاري در برگزاري همايش‌هاي ملي و بين‌المللي در حوزه صنايع نفت و ساختمان و پشتيباني از سمينار‌ها، كنفرانس‌ها، نمايشگاه‌ها و كارگاه‌هاي علمي- تخصصي مشترك اشاره كرد.
بر پايه اين گزارش همكاري مشترك پژوهشگاه و سازمان در زمينه اقتصاد دانش بنيان و برگزاري دوره‌هاي تخصصي و مهارت آموزي جهتامض كاركنان و اعضاء در اين تفاهم‌نامه مورد تاكيد قرار گرفته است.
گفتني است اين تفاهم‌نامه ميان دكتر جعفر توفيقي، رئيس پژوهشگاه صنعت نفت و فرج‌اله رجبي، رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور در پژوهشگاه به امضاء رسيد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :