مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: استفاده از مجریان ذیصلاح با جدیت پیگیری شود.

نسخه چاپی  ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ -  ۱۵:۴۵ تعداد بازدید: 189

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: استفاده از مجریان ذیصلاح با جدیت پیگیری شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان می گوید: مبحث مجریان ذی صلاح را برای استفاده بیش تر و بهتر از توان مهندسان و البته برای کمک به خود مردم پیگیری و عملیاتی و با نظارت صحیح و اصولی به ارتقاء کیفی ساخت و سازها کمک می کنیم.
مهندس خورشیدی ادامه داد: انتظار ما کمک دستگاههای مرتبط برای اجرای قوانین نظام مهندسی ساختمان در راستای ارتقاء کیفیت ساخت و سازها است.
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز بیان کرد: مهندسان ما باید آن قدر تلاش و جدیت به خرج دهند که ارزش و جایگاه مهندسی بخوبی محفوظ باشد.
مهندس عزیز فیلی افزود: باید در ساخت و سازها آن چنان نظارت و کنترل داشته باشیم که ارزش و اهمیت مهندسی ظهور عینی داشته باشد.
فیلی تصریح کرد: بیمه یکی از مشکلات اعضای سازمان نظام مهندسی است، این دغدغه اعضا است و من از سازمان نظام مهندسی ساختمان میخواهم در این باره بیش تر کار شود.
معاون عمرانی استاندار که در آیین بزرگداشت مهندسان سخن می گفت، افزود: باید مجریان ذی صلاح در استان جا بیفتد تا شاهد مشکلات در ساخت و سازها بویژه در حاشیه شهرها نباشیم.
در این آیین باشکوه که با استقبال مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی همراه بود برنامه های فرهنگی شاد اجرا گردید و از مهندسان و دستگاه‌هایی که با نظام مهندسی همکاری دارند تجلیل شد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :