مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

تشکیل نشست مشترک سه گروه تخصصی شورای مرکزی

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ -  ۱۸:۳۴ تعداد بازدید: 187

 تشکیل نشست مشترک سه گروه تخصصی شورای مرکزی

🔹🔹 « گروه های تخصصی بازوان قوی مشورتی شورای مرکزی هستند و جلسات شان با مصوبات وخروجی های سازنده راهگشای مسیر تصمیم گیری در شورای مرکزی می‌باشد».
این مطلب مورد تأکید حاضرین در جلسه مشترک نمایندگان هیئت رئیسه شورای مرکزی و سه گروه ترافیک، نقشه برداری و شهرسازی قرار گرفت.
🔸 به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی، درخصوص آسیب شناسی سیلاب در هفته های اخیر  بحث و بررسی و تاکید شد که اگر موارد فنی شهرسازی راه و ترافیک و نقشه برداری(از دیدگاه پهنه نگری درساختمان و شهرسازی) لحاظ شده بود و مهندسین این سه رشته دراستانها می‌توانستند درکنار رشته های عمران،معماری،برق و مکانیک موثر واقع شده واز مسائل و مشکلات پیش آمده جلوگیری و مسائل فنی و تکنیکی را لحاظ می نمودند.
🔸 دربحث کمیسیون آموزش  و تحقیقات درکنار رشته های دیگر حضور نماینده سه رشته نیز لازم و ضروری است  تا درخصوص سرفصل هاومسایل آموزش وپژوهش این رشته ها نیز بتوان تخصصی ورود کرد. درخصوص تعرفه سه رشته نیز مقرر شد به تناسب ۴رشته وپیرو نامه ابلاغی شورای مرکزی، نامه افزایش تعرفه خدمات ۳رشته نیز تنظیم وبه هیات رئیسه محترم ارسال گردد.
🔸 در خصوص لزوم تشکیل سمینارهای تخصصی بین ۳رشته تاکید شد تا اقدامات موثر تری در خصوص شناسائی ۳رشته و خدمات مهندسی آن و تبیین موضوع در کشور ازین طریق صورت گرفته باشد

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :