برگزاری جلسه هیات اجرایی برگزاری اجلاس هیات عمومی

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ -  ۰۶:۵۴ تعداد بازدید: 260

برگزاری جلسه هیات اجرایی برگزاری اجلاس هیات عمومی

 جلسه هیات اجرایی اجلاس بیست و دوم هیات عمومی روز دوشنبه دهم تیر ماه با حضور اعضاء هيات اجرايي برگزاري اجلاس و مدیر حراست و یکی از کارشناسان معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی تشکیل گردید .
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی در آغاز جلسه مهندس مصطفوی مسئول دبیرخانه دائمی هیات عمومی ،گزارش مبسوطی از اقدامات به عمل آمده توسط هيات اجرايي برگزاري اجلاس را ارائه کرد  .
 در این جلسه دكتر جلال وندي  مدیرحراست از وزارت راه و شهرسازی نکاتی را در زمینه برگزاری هرچه بهتر انتخابات بیان کرد که مورد توجه حاضران قرار گرفت .
در ادامه مهندس اسماعيليان گزارشي از جزئيات برنامه اي اجلاس و اقدامات لازم در راستاي نشر اخبار و ملزومات مربوط اجلاس و مذاكرات انجام شده با شركت هاي ارائه دهنده خدمات مزبور  را ارائه داد .
در انتهاي جلسه دكتر جوان مجيدي مسئول هيات برگزاري اجلاس در جمع بندی ، ضمن تشكر از همكاري نمايندگان وزارت راه و شهرسازي در هر چه باشكوهتر برگزار شدن اجلاس ، در خصوص ضرورتهاي قانوني مربوط به اجلاس ، لزوم انتقال احساس اعتماد و آرامش به اعضاء هيات عمومي  در برگزاري شفاف انتخابات و اقدامات انجام شده ، نكاتي را ارائه نمود كه از طرف نمايندگان وزارت راه و شهرسازي كليدي و بااهميت قلمداد گرديد .

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :