دکتر حسینی : سازمان نظام مهندسی ساختمان ابزار و بازوی اجرایی قدرتمند وزارت راه و شهرسازی است

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ -  ۱۰:۲۳ تعداد بازدید: 168

دکتر حسینی : سازمان نظام مهندسی ساختمان ابزار و بازوی اجرایی قدرتمند وزارت راه و شهرسازی است

 دکتر حسینی معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی شورای مرکزی با تشکر از هیئت اجر ایی انتخابات، که به گفته وی انصافا با سعه صدر و با برنامه ریزی دقیق ، امور مربوط به انتخابات را به خوبی برگزار کرده اند، اظهار داشت در پنج ساعت قبل از شروع رای گیری ، فرصت خوبی در اختیار کاندیداها قرار گرفت و اینکه هر کس بتواند خود را در ۳ دقیقه به بقیه معرفی کند ،خود نوعی آزمون قلمداد می شود و چون وقت محدود است دقت افزایش می یابد.

 به گفته دکتر حسینی برنامه سخنرانی کاندیداها موجب شد تا کلیه ایده ها و برنامه های مورد نظر نخبگان سازمان نظام مهندسی ساختمان مطرح و مورد توجه قرار گیرد. قدرت بیان و گفتگو و منطق نیز از جمله مواردی است که در این سخنرانی ها قابل مشاهده بود.

 وی با ابراز احترام به  شناخت و قدرت انتخاب اعضای اجلاس هیات عمومی برای گزینش نمایندگان شان در شورای مرکزی ، از اینکه در کنار آنان  به تمام سخنرانی ها گوش داده است، ابراز خوشوقتی کرد.

 دکتر حسینی با اظهار اینکه برای اولین بار یک معاون وزیر در این سطح ، وقت  گذاشته است، افزود: واقعیت آن است که جامعه مهندسی و نظام مهندسی برای ما بسیار مهم است . نظام مهندسی ساختمان ابزار و بازوی اجرایی قدرتمند وزارت راه و شهرسازی است. ما به این موضوع اعتقاد داریم و حضور من به نمایندگی از وزیر محترم و تاییدی که ایشان برای این حضور داشتند صورت گرفته و نشان می‌دهد که ما در صحبت ها صادق هستیم؛ به نظام مهندسی علاقه داریم و حرف و عمل ما با هم یکسان است.

 دکتر حسینی که تمام روز بیست و ششم تیرماه را در کنار رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان ناظر بر مراحل مقدماتی ونهایی امور انتخابات بود ، در این مصاحبه افزود: در این جلسه ما یک برداشت نسبی از توانمندی هر کاندیدا پیدا کردیم و طبق قانون، مواردی چون خوشنامی، داشتن تخصص لازم و دارا بودن یکسری سوابق اجرایی موثر در حوزه‌های تحقیقاتی و پژوهشی و نیز حوزه اجرایی بسیار مهم می باشد.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :