دیدار هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام با استاندار

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ -  ۲۰:۴۹ تعداد بازدید: 228

دیدار هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام با استاندار 

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام،  جلسه ای در محل دفتر استاندار با حضور استاندار و ریاست سازمان و اعضای هیئت مدیره نظام مهندسی و مدیر کل امور شهری استانداری تشکیل و مسائل مختلف مربوط به حوزه ساخت و ساز، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

در این جلسه سلیمانی دشتکی استاندار ایلام ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد هیئت مدیره دوره هشتم فعالیت مجموعه سازمان نظام مهندسی در این دوره را رضایت بخش عنوان کرد و گفت: نظام مهندسی یک رکن بسیار قوی و حامی مردم است.
استاندار ایلام همچنین اجرای قانون و هم افزایی کلیه دستگاه های متولی در ساخت و ساز را برای حل مشکلات موجود ضروری دانست.

وی استفاده از پتانسیل جامعه مهندسین سازمان را برای صدور خدمات فنی و مهندسی به کشور عراق خصوصاً استان واسط مورد تاکید و پشتیبانی قرار داد.

سلیمانی دشتکی با بیان اینکه با مشارکت و همفکری و استفاده از توان بالقوه مهندسین باید در جهت حل مشکلات حرکت کرد؛ اظهار داشت: کمک به ساخت و ساز در مناطق سیل زده و ارائه خدمات فنی و مهندسی در این مناطق با قوت بیشتری دنبال شود.

وی ضمن تقدیر از هیئت مدیره سازمان بابت راه اندازی دفاتر نمایندگی در شهرستان ها، حرکت در جهت پوشش تمامی مناطق استان برای ارائه خدمات مهندسی در حوزه های مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا موضوع قانون توسط سازمان نظام مهندسی استان را مورد تاکید قرار داد.

در ابتدای این دیدار رستمی رئیس  سازمان نظام مهندسی ضمن تبریک هفته دولت به استاندار و مجموعه اجرایی دولت در استان و بیان تقدیر و تشکر هیئت مدیره و مهندسین عضو سازمان از استاندار بابت پیگیری و حل مشکلات سازمان، گزارشی از عملکرد هیئت مدیره دوره هشتم در ارتباط با ارتقاء شاخص های مختلف مورد نظر سازمان و پیگیری مشکلات ساخت و ساز در مرکز استان و سایر شهرستان ها و آمادگی سازمان نظام مهندسی برای صدور خدمات فنی و مهندسی به کشور عراق را ارائه کرد.

رستمی در این دیدار افزود: سازمان نظام مهندسی به عنوان بزرگترین سازمان مردم نهاد استان دارای نزدیک به ۳۷۰۰ نفر عضو و ۱۵۰۰ مهندس دارای پروانه اشتغال در هفت رشته موضوع قانون است که به مردم شریف استان خدمات فنی و مهندسی ارائه می‌دهند.

رستمی در پایان گفت: هیئت مدیره این دوره امیدوار است با عملکرد شفاف و مبتنی بر سازمان الکترونیک ضمن پاسخگویی مستند و مستدل و با کمک و همراهی دولت و نهادهای دخیل در ساخت و ساز در مسیر پیشرفت سازمان و ارائه عملکرد مطلوب و مبتنی بر قانون قدم های موثری را بردارد.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :