تقدیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از خدمات آتش نشانان

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ -  ۲۱:۵۴ تعداد بازدید: 216

تقدیر سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان از خدمات آتش نشانان

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان با حضور در سازمان آتش نشانی و ایمنی سنندج از خدمات مجموعه آتش نشانی در خدمت به شهروندان تقدیر کردند.
در دیدار هیات مدیره سازمان با رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی سنندج و مجموعه مدیران و آتش نشانان این مجموعه ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات انسانی آنان از نزدیک در جریان  تجهیزات و توانمندی های سازمان آتش نشانی قرار گرفتند.
مهندس فضل وزیری رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی سنندج ، ضمن تقدیراز حضور هیات مدیره و اهتمام به این مجموعه خواستار همکاری با سازمان نظام مهندسی ساختمان در تجهیز و ارتقای ایمنی ساخت و سازها شد.
وی آمادگی این مجموعه را در رابطه با آموزش اعضای سازمان و برگزاری دوره های HSE و ایمنی اعلام کرد.
مهندس امید محمودی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان نیز ضمن قدردانی از تلاش های انسانی مجموعه آتش نشانی و وظایف سنگین و خطیر آنان اعلام کرد مجموعه نظام مهندسی همیشه قدردان زحمات آتش نشانان بوده است.
وی افزود: این سازمان از هیچ تلاشی در جهت همکاری با سازمان آتش نشانی و خدمت به شهروندان و بسط و فرهنگ سازی حوزه ایمنی دریغ نخواهد ورزید.
وی همچنین اعلام کرد: جلسات و نشست هایی در این رابطه برگزار شده و ادامه خواهد داشت.
در این نشست دکتر جمال قناعت، مهندس هیوا سیدیونسی، مهندس بهار راستین و مهندس غلامرضا رشادت در سخنانی وظایف خطیر و تلاش های مجموعه آتش نشانی را یادآور شدند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :