دیدار شهردار تبریز با هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ -  ۱۷:۵۶ تعداد بازدید: 338

دیدار شهردار تبریز با هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

براساس گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، دکتر ایرج شهین باهر با حضور در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با رئیس و اعضای هیات مدیره ، بازرسان و همچنین شورای انتظامی و مدیران سازمان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در محل سالن جلسات سازمان برگزار شد، مهندس علی طوماری رئیس نظام مهندسی استان بر هماهنگی بیشتر بین دستگاههای مسئول بویژه سازمان نظام مهندسی ساختمان و شهرداری جهت رعایت دقیق مقررات ملی ساختمان، طرحهای تفصیلی و جامع، جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز بویژه در حاشیه شهرتاکیدکرد.
در این دیدار مهندس طوماری از راه اندازی کارتابل الکترونیکی مالکین خبرداد و افزود: درراستای شفاف سازی ، چابک سازی و کاهش تردد مالکین، مراجعین و اعضای سازمان این کارتابل الکترونیکی راه اندازی شده و ذینفعان بصورت آنی می توانند از روند پرونده خود مطلع شوند. در ادامه این دیدار اعضای حاضردر جلسه نقطه نظرات خودرا نسبت به مسائل شهری مطرح نمودند.
در پایان دکتر ایرج شهین باهر ضمن قدردانی از رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان با تاکید بر تعامل بین دو مجموعه جهت همفکری درراستای ارتقای سطح آسایش عمومی شهروندان  و حل دغدغه های شهری دعوت کرد


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :