انتشار شماره جدید ماهنامه بازتاب ، ویژه نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ -  ۱۲:۵۶ تعداد بازدید: 190


انتشار شماره جدید ماهنامه بازتاب ، ویژه نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین 


استان قزوین ظرفیت‌های خوبی در تولید مصالح ساختمانی دارد و بخش قابل توجهی از نیازهای ملی در این زمینه در این استان تامین می شود .
مهندس فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین در گفت‌وگو با هیئت تحریریه ماهنامه بازتاب به مناسبت برگزاری اولین نمایشگاه صنعت ساختمان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان، با بیان این مطلب می گوید: باید تلاش کنیم تا در سطح فراملی و بین المللی به جایگاه خوبی برای عرضه مصالح ساختمانی این استان دست پیدا کنیم و امسال که برای اولین بار یک دستگاه تخصصی و فنی به برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان وارد شده نقطه عطفی برای معرفی ظرفیت‌ها و آگاهی بخشی به شهروندان برای دستیابی به ساختمان های ایمن است.
 به گزارش روابط عمومی سازمان ، ماهنامه "بازتاب" ویژه نمایشگاه صنعت ساختمان استان قزوین در شماره اخیر خود،ویژگی های برگزاری اولین نمایشگاه صنعت ساختمان استان را مورد بررسی قرار داده است.
 رئیس این سازمان نیز در سرمقاله خود، بخش خدمات مهندسی سازمان، تولید مصالح با فن آوری های نوین، ظرفیت‌های فناورانه موجود در قالب شرکت های دانش بنیان، و مقالات علمی موجود رافراهم آورنده شرایط مناسب برای تولید در عرصه ساختمان توصیف کرده است.
 در بخش های دیگر ماهنامه بازتاب از عناوینی چون: روانشناسی معماری ، آشنایی با ساخت نیروگاه های خورشیدی خانگی، اعتلای حقوق بهره برداران ساختمان‌ها و ارتباطات تخصصی با مردم ،سخن به میان آمده است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :