شماره جدید ماهنامه دانش نما با موضوع نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان اصفهان

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ -  ۱۳:۰۳ تعداد بازدید: 231


شماره جدید ماهنامه دانش نما  با موضوع نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان اصفهان 

نظارت بر اجرای صحیح و دقیق ساختمان‌ها از آن جهت حائز اهمیت است که حدود ۴۰ درصد از درآمد ملی کشور در بخش ساختمان هزینه می شود و طول عمر ساختمان ها برای صیانت از سرمایه‌های ملی کاملاً ضروری است. از سوی دیگر تامین و حفظ سلامت بهره برداران ساختمان ها بسیار مهم است و باید محکم و ایمن ساخته شوند تا در مقابل حوادث ایستا و پایدار باقی بمانند.
 مهندس کوپایی عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و مدیر مسئول ماهنامه "دانش نما" در سرمقاله خود با اظهار این مطلب،  به بررسی چالش های حقوقی ارجاع نظارت پرداخته و در نتیجه گیری به عنوان یک پیشنهاد اظهار داشته است: در صورتی که نرم افزار های سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها بتوانند برای هر پروژه ساختمانی وابسته به وسعت و اهمیت آن، تعدادی از مهندسان ناظر واجد شرایط را برای انتخاب، به مالک و کارفرما معرفی کنند اما روابط مالی بین آنها ، از طریق سازمانهای نظام مهندسی ساختمان استان ها متناسب با میزان پیشرفت کار و عملکرد مهندسین ناظر مدیریت شود، می‌تواند تا حد زیادی منتقدین این روش را قانع نماید و مشکل برای همیشه برطرف شود .
ماهنامه دانش نما در این شماره همچنین به بررسی برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی جامع صنعت ساختمان در استان اصفهان پرداخته است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :