مناسبت ها

 

نشریه شمس

سال پانزدهم، شماره 114، تیر 97، 150 صفحه
 

نرم افزار

دریافت نسخه اندروید
 

جستجو


 

کانال روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان


اخبار کوتاه ساختمان
...سایر

راه اندازی واحد پژوهش در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها

نسخه چاپی  ۱۳۹۱/۰۹/۲۶ -  ۱۰:۱۴ تعداد بازدید: 2081

به گزارش روابط عمومي سازمان نظام مهندسي ساختمان كشور ، مهندس فرج زاده ها در نامه اي به سازمان نظام مهندسي ساختمان استان ها خواست تا واحد هاي آموزش و پژوهش مستقل از هم راه اندازي و فعاليت نموده و همچنين واحد پژوهش در صورت عدم راه اندازي دراستان ها راه اندازي شود .

گفتني است متن نامه مهندس علي فرج زداه ها نايب رئيس اول سازمان نظام مهندسي ساختمان به رياست سازمان نظام مهندسي ساختمان استان ها به شرح ذيل مي باشد :

رياست محترم سازمان نظام مهندسي ساختمان استان (كليه استانها)
با سلام و تحيات؛
احتراماً به استحضار مي رساند برطبق مصوبات جلسه 18 كميسيون آموزش،پژوهش و پروانه اشتغال شوراي مركزي در روز سه شنبه مورخ 21/9/1391، مبني بر استخدام پرسنل شاغل در واحد آموزش و پژوهش استانها به صورت تمام وقت، خواهشمند است دستور فرمائيد نسبت به اجرايي نمودن اين مصوبه و نيز ارسال موارد زير به اين دفتر در اسرع وقت اقدامات لازم مبذول گردد.
1- ارسال ليست اسامي- شماره تماس به همراه داخلي مربوطه- آدرس ايميل مدير، مسئول و كارشناس آموزش به صورت مجزا
2- ارسال ليست اسامي- شماره تماس به همراه داخلي مربوطه- آدرس ايميل مدير، مسئول و كارشناس پژوهش به صورت مجزا
*همچنين ذكر اين نكته ضروري است چنانچه سازمان نظام مهندسي در استاني از مسئول و يا كارشناس آموزش و پژوهش واحدي استفاده مي نمايد، طبق مصوبه اخير كميسيون آموزش شوراي مركزي ملزم به احداث واحد پژوهش و استخدام كارشناس پژوهش به صورت مجزا و تمام وقت مي باشد. در اين زمينه نيز اميد است هرچه سريعتر اقدامات لازم معمول و نتيجه به اين دفتر گزارش شود.نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :