دوره های تمدید و ارتقاء پایه مهندسین، محور گفتگوها در گروه تخصصی ترافیک

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ -  ۲۱:۵۴ تعداد بازدید: 236

دوره های تمدید و ارتقاء پایه مهندسین، محور گفتگوها در گروه تخصصی ترافیک 

جلسه گروه تخصصی ترافیک با حضور آقایان دکتر قهرمانی ، دکتر شریعت و دکتر خرسندی اعضای گروه  مشاورین تدوین مقررات ملی ساختمان برگزار گردید و در مورد دوره های آموزشی تمدید و ارتقاء پایه مهندسین ترافیک که در گروه تخصصی ترافیک تهیه و تدوین وطی نامه به دفتر تدوین مقررات ملی ارسال شده است ، بحث و بررسیهای بیشتر صورت گرفت. 
حاضران در جلسه تصمیم گرفتند در این خصوص باز هم بررسی های بیشتر انجام و نسبت به اخذ خدمات تدوین بسته های آموزشی بر اساس شرح خدمات مشخص، مطالعات دقیق تر با همکاری تیم ذیصلاح صورت دهند. 
به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی ، بررسی پیش نویس تهیه شده تفاهم نامه ارائه خدمات طراحی، ایمن سازی و نظارت بر اجرای مجتمع های خدماتی و رفاهی برون شهری دستور کار دوم جلسه 14 آبان گروه تخصصی ترافیک بود که با دقت و حساسیت بیشتر بررسی ، بازنگری و مقرر شد در عرض یک هفته به لحاظ فنی و حقوقی کاملا ویرایش و جهت امضای سه جانبه (شورای مرکزی، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری) آماده گردد.
گفتنی است در این جلسه رئیس گروه تخصصی ترافیک گزارشی از برگزاری نشست های اخیر خود و هیات  همراه در اداره کل حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور بیان داشت.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :