روزهای پانزدهم و شانزدهم بهمن ،استان بوشهر میزبان همایش سراسری رشته تخصصی برق

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ -  ۰۸:۴۴ تعداد بازدید: 80

روزهای پانزدهم و شانزدهم بهمن ،استان بوشهر میزبان همایش سراسری رشته تخصصی برق

روز سه شنبه پانزدهم بهمن،همایش بزرگ مهندسین برق در استان بوشهر با حضور و سخنرانی مهندس احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار می شود.
 مهندس سنایی دشتی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر در گفتگو با روابط عمومی شورای مرکزی اظهار داشت: از آنجا که این استان یکی از پیشروترین نقاط کشور در مهندسی تاسیسات برقی و مکانیکی است، نیاز به برگزاری چنین همایشی از مدت‌ها پیش احساس می شد تازمینه ای برای هم‌اندیشی و همگرایی و پیشبرد این رشته تخصصی فراهم و برای حل مشکلات موجود چاره اندیشی شود.
  وی با ابراز خرسندی از حضور مهندس خرم در این همایش اظهار داشت: راهنمایی ها و سخنان ارزشمند ایشان در سطوح ملی و استانی راهگشای توسعه کیفی فعالیت شرکت کنندگان در این همایش خواهد بود.
 قرار است معاون عمرانی استاندار بوشهر ، مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت توزیع برق نیز دیدگاه‌های خود را برای پیشبرد امور فنی مهندسی  در حوزه ساختمان و رشته تخصصی تاسیسات برق ارائه کنند. 
در این همایش مهندسان برق عضو  هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان های سراسر کشور نیز حضور خواهند داشت .
 بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، روز چهارشنبه شانزدهم بهمن نیز اجلاس ویژه مهندسان رشته برق عضو هیئت مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان استانها در بوشهر برگزار می‌شود.
  مهندس خرم در سفر به استان بوشهر قرار است با مسئولان ارشد استان دیدار  و  در بازدید از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوشهر با ارکان آن سازمان گفتگو کند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :