اعضا منتخب هشتمين دوره شوراي مركزي

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ -  ۱۵:۳۸ تعداد بازدید: 1072

با حکم رئیس جمهور؛ «مهندس احمد خرم» رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان شد
رئیس جمهور در حکمی، مهندس احمد خرم را برای یک دوره سه ساله به عنوان «رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان» منصوب کرد.
متن حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای مهندس احمد خرم
در اجرای ماده (22) قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان مصوب 1374.12.22 مجلس شورای اسلامی و ماده (115) آیین نامه اجرایی آن قانون مصوب 1375.11.17 هیات وزیران، با عنایت به کسب بیشترین آرای اعضای اصلی منتخب هشتمین دوره شورای مرکزی سازمان نطام مهندسی و بنا به پیشنهاد وزیر محترم راه و شهرسازی، به موجب این حکم به مدت سه سال به عنوان «رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان» منصوب می شوید. توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسألت می نمایم.
حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران


روابط عمومی شورای مرکزی این انتصاب فرخنده را به جناب آقای مهندس خرم ، اعضای محترم شورای مرکزی و اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان تبریک میگوید.
انتخاب و معرفی اعضای هیات رییسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان
اولین جلسه رسمی شورای مرکزی در دوره هشتم، عصر روز سه شنبه ۲۹ بهمن در محل سالن جلسات این شورا تشکیل شد. در آغاز جلسه، مهندس خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به حاضران خیر مقدم گفت و برای هیئت رئیسه منتخب شورای مرکزی آرزوی موفقیت کرد. آنگاه رای گیری از حاضران برای انتخاب هیئت رئیسه انجام یافت و در نتیجه آقایان مهندس جعفر هاشم زاده و مهندس بهمنی مومن مقدم به عنوان دبیر اجرایی شورای مرکزی انتخاب گردیدند. همچنین آقایان مهندس مجتبی احمدزاده و مهندس مجید جی افرام به عنوان منشی هیات رئیسه برگزیده شدند.


اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم


اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم که عصر روز دوشنبه ۱۱ آذر اعتبارنامه های خود را از دست وزیر محترم راه و شهرسازی دریافت کردند ، به این شرح از سوی روابط عمومی شورای مرکزی اعلام می شود:



ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

نام

تصویر

رشته

امضاء

1

گیلان

احمد زاده

مجتبی

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

معماری

اصلي

2

آذربايجان شرقي

آدم نوه سی

شهاب

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

معماری

اصلي

3

زنجان

ترابی

زهره

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

معماری

اصلي

4

خراسان رضوی

جنتی پور

کامران

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

معماری

اصلي

5

لرستان

جی افرام

مجید

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

برق

اصلي

6

تهران

خرم

احمد

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

7

خوزستان

دویده

کمال

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

8

خراسان شمالی

رمضانی

علی اکبر

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

9

خراسان جنوبی

سرافرازی

سیدرضا

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

10

بوشهر

سنائی دشتی

علیرضا

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

برق

اصلي

11

سیستان و بلوچستان

شايان

مهدی

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

برق

اصلي

12

تهران

شکیب

حمزه

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

13

اصفهان

عسکري

غلامحسين

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

14

مازندران

علی نیا

سیف اله

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

مکانیک

اصلي

15

البرز

غفاری ايزد موسي

کوروش

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

16

كرمان

قزويني پور

عليرضا

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

مکانیک

اصلي

17

کردستان

قناعت

جمال

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

ترافیک

اصلي

18

کرمانشاه

کارگر

سید حمیدرضا

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

19

چهارمحال وبختیاری

کوهی کمالی

مهران

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

20

اردبیل

کیافر

طاهر

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

معماری

اصلي

21

تهران

مومني مقدم

بهمن

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

نقشه برداری

اصلي

22

فارس

نصر

طاهره

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

معماری

اصلي

23

قم

نوری کوپایی

کاوه

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

مکانیک

اصلي

24

قزوین

وثیق نیا

عباس

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

شهرسازی

اصلي

25

آذربایجان غربی

هاشم زاده

جعفر

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

اصلي

26

تهران

اکبریان  راد

حسين

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

مکانیک

علي البدل

27

گلستان

ایگدری

دایان

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

معماری

علي البدل

28

مرکزی

ثاقبی

مجید

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

برق

علي البدل

29

مازندران

حقیقی

فرشیدرضا

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

ترافیک

علي البدل

30

زنجان

مجتبی زاده

حسن

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

عمران

علي البدل

31

گیلان

موسوی

سید مسعود

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

شهرسازی

علي البدل

32

همدان

یزدانی

سعید

اسامی اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی دوره هشتم نظام مهندسی

نقشه برداری

علي البدل


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :