غیر حضوری شدن کلیه خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ -  ۰۸:۱۴ تعداد بازدید: 139

غیر حضوری شدن کلیه خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم

خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم تا اطلاع ثانوی فقط به صورت غیرحضوری ارائه می شود
مهندس مقومی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در گفتگو با روابط عمومی سازمان با اعلام این خبر افزود: تا اطلاع ثانوی به منظور کاهش حجم مراجعات مردمی و ترددهای شهری و در راستای جلوگیری از اشاعه ویروس کرونا در شرایط فعلی استان ، خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم برای تسهیل هر چه بهتر دریافت خدمات مهندسی از سوی متقاضیان ، به صورت غیرحضوری ارائه می گردد.
به گفته وی شهروندان  در این شیوه نیازی به مراجعه حضوری ندارند و در ساعات اداری تنها با ارسال کلمه "خدمات" به سامانه ۳۰۰۰۲۵۶۲ می توانند در نوبت رسیدگی به کار خود قرار گیرند.
در ادامه، نام کاربری و رمز عبور به همراه آدرس لینک اینترنتی سامانه برای متقاضی ارسال می شود که در این مرحله فرد می بایست  با ورود به سامانه، درخواست خود را ثبت کند.
سپس درخواست به واحد مربوطه ارسال می شود و پس از بررسی در صورت نیاز به مدارک لازم ، با متقاضی جهت بارگذاری در همان سامانه تماس گرفته می شود.
گفتنی است به دنبال شدت ابتلا به بیماری کرونا در استان‌های قم،گیلان، مازندران و تهران، مهندس خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور مجوز تعطیلی فعالیت  این سازمان ها تا پایان سال جاری راصادر کرده است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :