ماهنامهٔ فنی و مهندسی «شمس» ویژهٔ نوروز ۱۳۹۹، با طرح روی جلد تداعی‌کنندهٔ بهار مهندسی، چاپ و منتشر شد.

نسخه چاپی  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ -  ۰۹:۰۱ تعداد بازدید: 172

ماهنامهٔ فنی و مهندسی «شمس» ویژهٔ نوروز ۱۳۹۹، با طرح روی جلد تداعی‌کنندهٔ بهار مهندسی، چاپ و منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام‌مهندسی ساختمان، شمارهٔ ۱۱۹ «شمس» در ۱۳۰ صفحه با عناوین مرتبط با انتصاب رئیس جدید سازمان و آغاز دورهٔ هشتم فعالیت شورای مرکزی از ویژگی‌ها و مطالب جذاب و متنوع برخوردار است.

 برگزاری میزگرد با حضور رئیس سازمان و هیئت‌تحریریه و بیان دیدگاه‌های مهندس احمد خرم در تشریح برنامه‌های کلان تعریف‌شده بر اساس اهداف و  پروژه‌های پیشنهادی دورهٔ هشتم، مبتنی بر برنامه‌های مدون، از مهم‌ترین مندرجات این شمارهٔ نشریهٔ «شمس» است.

 انگیزه‌ها و اهداف هر یک از اعضای شورای مرکزی دورهٔ هشتم و تبیین  مسائل پیش‌رو از دیدگاه آنان را می‌توانید در این شمارهٔ «شمس» مطالعه بفرمائید.
 
مهندسی و مسئولیت‌های حقوقی، کیفری و انتظامی مهندسان ناظر و مجریان ذی‌صلاح عنوان این شماره در بخش حقوق و شئونات مهندسی است. «مهندسی ایران در آئینهٔ تاریخ» و «نوآوری و کارآفرینی» از بخش‌های جدید و خواندنی این مجله است.
 «شورای هماهنگی تشکل‌های فنی و مهندسی به عنوان گمشدهٔ این روزهای سازمان»، «انجام شش سفر کاری استانی در ماه نخست تصدی مسئولیت ریاست سازمان» و خبرهایی از استان‌های سراسر کشور را نیز می‌توانید در این شماره از نشریهٔ «شمس» مطالعه کنید.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :