یک مقام مسئول در وزارت راه و شهری تاکید کرد: شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان؛ متولی برگزاری آزمون‌های متمرکز

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ -  ۱۴:۰۴ تعداد بازدید: 347

سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد: شورای مرکزی نظام مهندسی به عنوان مرجع تنسیق کننده امور مهندسی، می تواند متولی برگزاری آزمون های متمرکز باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، نحوه راه اندازی طرح سامانه آموزشی مجازی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور موضوع نشست مشترک اخیر مسئولان وزارت راه و شهرسازی با رئیس و اعضای هیات رئیسه این سازمان بود.

در این نشست که با حضور سرپرست و معاونین دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی و کارشناسان در سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد، هماهنگی‌های لازم و قانونی درباره نحوه راه اندازی طرح سامانه آموزشی مجازی سازمان نظام مهندسی ساختمان به عمل آمد.

مهندس حامد مانی فر سرپرست دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی در این نشست با استقبال از هرگونه ایده و طرح شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان برای گردآوری عظیم مهندسان همچون سامانه الکترونیکی یکپارچه، اظهارداشت: شورای مرکزی نظام مهندسی به عنوان مرجع تنسیق کننده امور مهندسی، می تواند متولی برگزاری آزمون های متمرکز باشد.

در همین حال، مهندس احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان و وزیر اسبق راه و ترابری در ادامه این نشست خواستار گسترش تعاملات و همکاری‌های دوجانبه با وزارت راه و شهرسازی شد و بر افزایش نشست‌های مشترک تاکید کرد. 

وی، فرصت خدمتگزاری را محدود دانست و گفت: در ماموریت‌های پیش رو، باید کلیه ظرفیت‌ها و مبانی و اصول لازم در نظر گرفته شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در پایان، هرگونه اقدامی در راستای اعتلای جایگاه مهندسی و حمایت و ارج نهادن به مهندسان را ضروری خواند.


نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :