در جلسه هیات امنای صندوق مشترک تصویب شد؛ پروژه‌های سرمایه گذاری صندوق مشترک در آستانه عملیاتی شدن

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ -  ۱۳:۲۶ تعداد بازدید: 177

مدیرعامل صندوق مشترک سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور، تازه‌ترین مصوبات هیات مدیره این صندوق را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، هیات امنای صندوق مشترک سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور، روز چهارشنبه هفدهم اردیبهشت ماه با حضور کلیه اعضا به صورت حضوری در محل سالن جلسات شورای مرکزی تشکیل جلسه داد.

در ابتدای جلسه، مهندس مجید اسماعیلیان مدیرعامل صندوق مشترک سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان کشور، تفاهم نامه در دست انجام این سازمان با دانشگاه امیر کبیر و همچنین پروژه‌های صندوق مشترک که در شرف عملیاتی شدن هستند، مورد اشاره قرار داد و در ادامه توضیحاتی را به اعضای جلسه ارائه کرد.
 
وی اعلام کرد در این جلسه مقرر شد پروژه‌های مورد اشاره در چهارچوب تفاهم نامه موجود با نظارت دانشگاه امیر کبیر عملیاتی شوند.

درهمین حال، مهندس احمد خرم رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور نیز با اشاره به پروژه‌های سرمایه گذاری که می‌تواند در صندوق مشترک استان‌ها شکل بگیرد، تاکید کرد: به منظور عملیاتی کردن بسیاری از این پروژه‌ها باید شرکت‌هایی به عنوان زیر مجموعه صندوق مشترک شکل بگیرد و به صورت شرکت پروژه کار‌های عملیاتی آن‌ها انجام شود.

همچنین در راستای ماده ۳۷ قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، فضا برای حضور سازمان استان‌ها و اعضا به منظور سرمایه گذاری در این شرکت‌ها و خرید سهام آن‌ها فراهم می‌شود.

در ادامه اعضای حاضر در جلسه در رابطه با روند مسائل اجرایی صندوق نکاتی را مطرح و مصوب کردند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :