اقدامات ضدکرونایی نظام مهندسی خراسان شمالی

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ -  ۱۹:۵۱ تعداد بازدید: 107

خدمات در نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا الکترونیکی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی، مهندس علی‌اکبر رمضانی رئیس نظام مهندسی ساختمان این استان گفت: به منظور کاهش حضوری مراجعه‌کنندگان به نظام مهندسی، خدمات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی به‌صورت الکترونیکی ارائه می‌شود.

پیش از این و پس از اخذ معرفی نامه از سوی شهرداری، متقاضیان باید برای انجام روند اداری همچون معرفی به طراح، کنترل نقشه، ثبت نقشه، تسویه‌حساب مالی و انتخاب ناظرین چند مرحله به نظام‌مهندسی مراجعه می‌کردند که این موضوع رفت و آمد متقاضیان را به شدت افزایش می‌داد.

رمضانی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی و شیوع بیماری کرونا باید نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رعایت شود، اعلام کرد: کنترل نقشه در ۶ نسخه و ۴ مرحله هم اکنون به‌صورت الکترونیکی انجام می‌گیرد و صرفاً در مرحله آخر که امضای کارفرما و ناظر نیاز است، دیدار فیزیکی انجام می‌گیرد.

همچنین به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، هم اکنون تمام خدمات حضوری کارفرمایان به شیوه میز خدمت در طبقه همکف ساختمان نظام مهندسی انجام می‌گیرد.

رئیس نظام مهندسی خراسان شمالی گفت: برای سهولت در روند کار کارفرمایان در نظام مهندسی، کارکنان نظام مهندسی در ورودی سازمان پرونده را از متقاضیان تحویل گرفته و پس از تکمیل پرونده در بخش‌های مختلف، آن را تحویل کارفرما می‌دهند، ضمن اینکه این اقدام سبب سهولت و سرعت گرفتن امور مردم شده و رضایت نسبی را به همراه داشته است.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :