پیام مهندس خرم به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۲/۲۶ -  ۱۰:۳۸ تعداد بازدید: 208

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، این روز را بیانگر رشد فرهنگ مدنی و تعهد و تخصص اقشار مختلف جامعه عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران، مهندس احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی پیامی صادر کرد.

وی در این پیام، روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات را بیانگر رشد فرهنگ مدنی و تعهد و تخصص اقشار مختلف جامعه دانست و خطاب به مدیران روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان تاکید کرد: امید است با بهره گیری از مهارت‌ها و دانش روز و به منظور بهره مندی از ساختاری نظام مند، برنامه ریزی شده، سنجیده با ایجاد وحدت رویه و هماهنگی با شورای مرکزی در راستای پیشبرد اهداف عالی سازمان، با  مسئولیت پذیری، دلسوزی و خلاقیت بیشتری همواره گام‌های موثری در بهبود و تحقق رسالت حوزه روابط عمومی و ارتباطات برداشته شود.

متن کامل پیام مهندس احمد خرم به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی به شرح ذیل است:

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات.
روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات بیانگر رشد فرهنگ مدنی و تعهد و تخصص اقشار مختلف جامعه است.

جایگاه روابط عمومی و رسانه نقش کلیدی و حائز اهمیتی در ایجاد و گسترش تعامل و تفاهم میان سازمان و آحاد جامعه، تنویر افکار عمومی، فرهنگ سازی، انعکاس صحیح و شفاف اخبار، فعالیت‌ها و دستاورد‌های ارزشمند جامعه مهندسان کشور را بر عهده دارد و بعنوان بازویی اثر بخش در ارتقاء سطح آگاهی مردم نقش آفرین و پیشتاز بوده است.

ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های متعهدانه کارکنان و مسئولان روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، این روز را به همه عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است با بهره گیری از مهارت‌ها و دانش روز و به منظور بهره مندی از ساختاری نظام مند، برنامه ریزی شده، سنجیده با ایجاد وحدت رویه و هماهنگی با شورای مرکزی در راستای پیشبرد اهداف عالی سازمان، با  مسئولیت پذیری، دلسوزی و خلاقیت بیشتری همواره گام‌های موثری در بهبود و تحقق رسالت حوزه روابط عمومی و ارتباطات برداشته شود.

از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق روز افزون همه همکاران عزیز را آرزومندم.

احمد خرم
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :