پیام مهندس خرم به مناسبت روز شهرداری و دهیاری

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ -  ۱۴:۰۳ تعداد بازدید: 151

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور به مناسبت روز شهرداری و دهیاری، پیامی صادر کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، به مناسبت بزرگداشت روز شهرداری و دهیاری، مهندس احمد خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، پیامی صادر کرد.

 در این پیام که خطاب به شهرداران و دهیاران سراسر کشور صادر شده، آمده است:

 "باسلام و احترام

شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش بسزایی در رشد و توسعه شهرها و روستاها دارند.

یقیناً با بهره مندی از دانش و توانمندی ها و ظرفیت های بالقوه و بالفعل انسانی، مادی و معنوی میتوان در راستای توسعه، آبادانی، شکوفایی و پیشرفت همه جانبه کشور عزیزمان گام های موثری برداشت.

ضمن تجلیل و قدردانی از فعالیت های خالصانه همه عزیزان در عرصه مدیریت شهری در راستای دستیابی به شهر سالم، ایمن و توسعه یافته و ارتقای سطح خدمت رسانی و تأمین آسایش، رفاه و سلامت روانی جامعه و ساماندهى اقتصادى زندگى شهروندان ، روز شهرداری و دهیاری را خدمت همه تلاشگران عزیز این عرصه صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بی تردید تعامل ، همدلی، همفکری و همکاری بیشتر شهرداری ها و سازمان نظام مهندسی ساختمان در خصوص تاکید بر رعایت دقیق قوانین و مقررات و در نظر گرفتن اصول فنی در مقاوم سازی اماکن و همیاری تخصصی و ویژه در مسائل ترافیکی و توسعه حمل و نقل عمومی و غيره ، موجبات ارتقای کیفیت و خدمات و افزايش پايدارى و عمر مفيد ساختمان ها و جلب رضایت شهروندان را فراهم خواهد آورد.
از درگاه خداوند متعال تندرستی و موفقیت روز افزون همه شهرداران و دهیاران را مسالت دارم.

احمد خرم
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان"

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :