دیدار رئیس مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی با مهندس خرم

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ -  ۱۸:۴۸ تعداد بازدید: 248

در دیدار رئیس مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی با رییس سازمان سازمان نظام مهندسی ساختمان، درباره نحوه استقرار و راه‌اندازی سامانه ملی پایش مصرف انرژی در ساختمان به منظور توسعه زمینه‌های همکاری با تأمین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز و همچنین حمایت‌های پشتیبانی و لجستیکی و نرم افزاری و سخت افزاری در این سامانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان، دکتر محمد شکرچی‌زاده معاون وزیر و رئیس مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی با مهندس خرم رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان در محل شورای مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

در این جلسه درباره نحوه استقرار و راه‌اندازی سامانه ملی پایش مصرف انرژی در ساختمان به منظور توسعه زمینه‌های همکاری با تأمین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز و همچنین حمایت‌های پشتیبانی و لجستیکی و نرم افزاری و سخت افزاری در این سامانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پیش از این، رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از راه‌اندازی سامانه پایش مصرف انرژی در هفته دولت خبر داده و گفته است: سازمان نظام مهندسی ساختمان و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دو ضلع دیگر راه‌اندازی این سامانه در کنار وزارت راه و شهرسازی هستند.

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :