پیام مهندس خرم به مناسبت روز کارمند و هفته دولت

نسخه چاپی  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ -  ۱۰:۳۹ تعداد بازدید: 178

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان پیامی به مناسبت روز کارمند و هفته دولت صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، مهندس احمد خرم، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان پیامی به مناسبت روز کارمند و هفته دولت صادر کرد.

متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

«بسمه تعالی

هفته دولت نماد اتحاد و همدلی ، یادآور ایثارگری ها ، رشادت ها و تلاش های صادقانه مردان و زنان پاک نهاد این سرزمین پرگهر در راه آبادانی ، استقلال ، آزادی و خدمت به مردم و اعتلای میهن عزیزمان است .

شهیدان بزرگوار رجایی و باهنر دو چهره همیشه جاودان ، جلوه های اخلاص و ایمان بودند و می بایست اخلاق و کردارشان همواره الهام بخش و الگوی رفتار ما در مسیر تحقق آرمان های انسانی و اخلاقی جامعه باشد.

ما در هر مسئولیتی که هستیم میتوانیم با  برنامه‌ریزی هوشمندانه ، تلاش ، جدیت و بهره گیری از علم و دانش روز و برکت حضور نیروی های جوان دانا و توانا و دلسوز ، برای عزت و اقتدار ، آبادانی و پیشرفت در داخل کشور و در سطح بین الملل گام های موثری برداریم .

ضمن تسلیت بمناسبت ماه محرم و ایام سوگواری شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) ، یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت ، شهیدان رجایی و باهنر را گرامی میداریم و فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد ، بویژه کارمندان شریف و پرتلاش سازمان نظام مهندسی ساختمان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و موفقیت روز افزون همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .
 
احمد خرم
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان»

نظر شما
نام :
ایمیل :
شماره تماس :
* نظر :  
* تصویر امنیتی :